LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia do obstawiania w LVbet, na mecz Atromitos Ateny – Legia Warszawa, rozgrywany w ramach eliminacji Ligi Europy, w środę 14 sierpnia 2019 roku, o godzinie 18:00.

Legia Warszawa
Kibice Legii wspierający swoją drużynę.

Atromitos zdecydował się na pasywne podejście w pierwszym meczu i faktycznie opłaciło się im to, ponieważ grecka drużyna utrzymała bezbramkowy remis.

Zespół wygrał z Dunajską Stredą w drugiej rundzie kwalifikacyjnej, łącznym wynikiem 5:3, co pokazuje, że nie potrzebują dużo, aby strzelić gola.

Teraz, z pomocą własnych fanów, powinna to być dla nich zupełnie inna gra, ponieważ nie wyobrażam sobie, żeby i w tym meczu się bronili. Innym czynnikiem działającym na korzyść gospodarzy z pewnością będzie godzina rozgrywania meczu i upały panujące w Grecji.

Grecy zagrają bez pomocnika Kivrakidisa, który nie grał również w poprzednim meczu.

Legia była znacznie lepsza niż przeciwnik w pierwszym meczu, ale zespół ponownie raził niesamowitą nieskutecznością. Nie mógł znaleźć sposobu na rozbicie obrony rywali, a ich gra byłą bardzo schematyczna.

Był to ich trzeci z rzędu mecz zremisowany 0:0, wcześniej remisując ze Śląskiem Wrocław u siebie i na wyjeździe z fińskim KuPS.

W ostatni weekend nie zagrali meczu ligowego ponieważ UEFA przełożyła ich mecz z Atromitosem z czwartku na środę, więc mieliby mało czasu na przygotowanie do tego ważnego pojedynku.

Legia byłą lepsza od przeciwnika w pierwszym meczu, ale brakowało tylko bramki by to potwierdzić, drużyna zmarnowała nawet rzut karny.

Legia ma na prawdę poważne problemy ze zdobywaniem goli w tym sezonie, a grecka drużyna z pewnością zagra bardziej ofensywnie niż w pierwszym pojedynku.

Uważam, że bezpiecznym typem będzie obstawianie wygranej Atromitosu ze zwrotem w przypadku remisu.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
14 sierpnia, 18:001 (remis=zwrot)2.20 (Wynik – 0:2)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *