LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia do obstawiania w LVbet na mecz Egipt – Demokratyczna Republika Kongo, rozgrywany w ramach Pucharu Narodów Afryki dnia 26 czerwca 2019 roku o godzinie 22:00.

Egipt PNA
Zadość piłkarzy Egiptu po strzeleniu bramki w meczu z Zimbabwe na inaugurację PNA. 21 czerwca 2019.

Egipt w pierwszym meczu odniósł łatwe zwycięstwo nad Zimbabwe 1:0, choć wynik na to nie wskazuje, Egipcjanie mieli ogromną przewagę, ale problemy ze skutecznością. Jedyną bramkę zdobył w 41 minucie Trezeguet.

DR Kongo rozczarowała na inaugurację przegrywając 0:2 z Ugandą. Choć gra wyglądała na wyrównaną to gracze z Kongo nie potrafili postawić kropki nad “I”, ponieważ wszystkie ich akcje kończyły się przed polem karnym, mieli bardzo mało jakości w ataku. W starciu z Egiptem ich szanse są marne i zapewne będą chcieli się skupić bardziej na meczu trzeciej kolejki z Zimbabwe, gdzie będą mieli dużo większe szanse na zwycięstwo, licząc na awans z trzeciego miejsca w grupie.

Wydawało mi się, że w pierwszym meczu Egipt wygra większą ilością bramek, ale jeśli tego nie zrobili, w meczu z DR Kongo tym bardziej nie będą forsować tempa, mając na uwadze jak długi jest ten turniej, chcąc zagrać w finale. Natomiast ich przeciwnicy na pewno będą opierać swoją grę na defensywie i ciężko będzie im coś ustrzelić.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
26 czerwca, 22:00Egipt wygra do zera2.00 (Wynik – 2:0)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *