LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia do obstawiania w LVbet na mecz Szwecja – Norwegia, rozgrywany w ramach eliminacji UEFA EURO 2020, w niedzielę 8 września 2019 roku, o godzinie 20:45.

Szwecja
Szwecja zajmuje obecnie drugie miejsce w grupie z 10 punktami.

Szwecja w poprzedniej kolejce nie miała zbyt trudnego zadania w meczu z Wyspami Owczymi wygranego 4:0, ale trzeba przyznać, że drużyna nie zlekceważyła rywala i traktowała mecz bardzo poważnie.

Ich skuteczność była na najwyższym możliwym poziomie z trzema bramkami w ciągu pierwszych dwudziestu trzech minut (Isak dwa razy i Lindelof), a Quaison dodał czwartą bramkę, pod koniec pierwszej połowy.

Logicznie rzecz biorąc, tempo zostało obniżone w drugiej połowie meczu, wiedząc, że w niedzielę czekają na znacznie trudniejszego rywala.

Szwecja jest teraz w tabeli na drugim miejscu z dziesięcioma punktami po pięciu meczach oraz z dwoma punktami przewagi nad Norwegią. Hiszpania w tej grupie wydaje się być poza zasięgiem, więc ten mecz będzie tak na prawdę w dużej mierze decydował o awansie z drugiego miejsca.

Obrońcy Augustinsson (28/1, Werder), Milosevic (7/0, Nottingham Forest) i pomocnik Claesson (37/7, Krasnodar) nie zagrają w tym meczu.

Norwegia przystępuje do tego meczu po wygranej 2:0 z Maltą. Spotkanie przypominało to Szwecji z Wyspami Owczymi, ponieważ Norwegowie szybko strzelili dwie bramki, jeszcze w pierwszej połowie, a druga część gry to raczej oszczędzanie sił na mecz ze Szwecją.

Jak już wspomniałem Norwegowie mają dwa punkty straty do Szwecji, ale również za sobą mecze u siebie ze Szwecją i kolejną silną drużyną w grupie Rumunią, muszą więc szukać punktów w meczach wyjazdowych, aby pozostać w grze o awans.


Goście wystąpią bez następujących piłkarzy: obrońców: Ajer (10/0, Celtic), Linnes (23/1, Galatasaray), Strandberg (10/0, Krasnodar), pomocników Elyounoussi (24/5, Celtic), Daehli (21/1, St Pauli ), Kamara (17/7, DC United).

Z dwoma punktami oddzielającymi te zespoły, nie ma wątpliwości, że gra jest o dużą stawkę. Mając odrobinę przewagi grając u siebie i własnych kibiców na trybunach, ale także nieco więcej indywidualnej jakości i lepszej płynności w grze, uważam, że szwedzka drużyna jest faworytem i dużo bliżej zwycięstwa w tym meczu.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
8 września, 20:4511.98 (Wynik – 1:1)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *