LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Stuttgart – Mainz, rozgrywany w ramach niemieckiej Bundesligi w piątek 29 stycznia 2021 roku, o godzinie 20:30.

Stuttgart przystępuje do tego meczu w roli faworyta, lecz ich ostatnie mecze na pewno nie podniosły morale zespołu, bowiem drużyna w 2021 roku z 5 meczów wygrała tylko 1, 3 przegrała oraz 1 zremisowała. Dwa poprzednie mecze Stuttgartu to wyjazdowe porażki z Bielefeld 3:0 oraz Freiburgiem 2:1.

W tabeli Stuttgart plasuje się na 10 pozycji z 22 punktami na koncie po 18 meczach. Ich przewaga nad strefą czerwoną to 7 punktów.

Mainz w poprzedniej kolejce niespodziewanie wygrało u siebie mecz z faworyzowanym RB Lipsk 3:2. Drużyna z Moguncji choć nie była faworytem, wspięła się na wyżyny swoich umiejętności, jednocześnie wykorzystując błędy rywali.

Było to ich pierwsze od 9 meczów zwycięstwo z Bundeslidze.

W tabeli Mainz zajmuje miejsce w strefie spadkowej, z tylko 10 punktami na koncie, ich strata do baraży o utrzymanie to aż 5 punktów, a do miejsca bezpiecznego aż 7.

Spotykają się dziś dwie drużyny, dla których zwycięstwo jest rzeczą niezbędną. Stuttgart grający na własnym stadionie, z drużyną ze strefy spadkowej ma niesamowitą szansę na przerwanie passy porażek, więc o grze obronnej z ich strony nie ma mowy, Mainz natomiast, podbudowane zwycięstwem z Lipskiem, nie ma nic do stracenia, musi atakować i walczyć o kolejne 3 punkty i utrzymanie w lidze.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
29 stycznia, 20:30over2.51.50 (Wynik – 2:0)
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *