Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Kiel – Hannover, rozgrywany w ramach niemieckiej 2. Bundesligi, w poniedziałek 10 maja 2021 roku, o godzinie 18:00.

Walka o awans do 1. Bundesligi wkracza w decydującą fazę. Na zapleczu najwyższej klasy rozgrywkowej w Niemczech w końca sezonu pozostały 3 kolejki (Kiel ma jeden mecz zaległy więc do rozegrania ma 4 mecze), a o awans i ewentualne baraże walczy 5 zespołów, a miejsca są tylko 3.

W tym gronie znajduje się Kiel który jest w dość dobrej sytuacji, jak już wspomniałem ma jeden mecz zaległy, i zajmuje w tym momencie 3 pozycję dającą prawo gry w barażach o awans. Jednak ich strata do lidera to tylko 4 punkty a do wicelidera – 1 oczko.

W poprzednim meczu Kiel wygrał pewnie z St. Pauli u siebie 4:0 i było to już 4 ligowe spotkanie z rzędu bez porażki dla tej drużyny. Wcześniej Kilonia wygrała z Sanhausen 2:0, z Osnabruck 1:3 oraz zremisowała z Nurnberg 1:1.

Dla Hannoveru ten sezon praktycznie już dobiegł końca ponieważ, drużyna ma bezpieczną przewagę nad strefą spadkową, a o awansie już może zapomnieć.

Hannover w 6 ostatnich kolejkach zaliczył 5 porażek, a na 11 ostatnich meczów wygrał tylko 1 spotkanie. W poprzedniej kolejce przegrał u siebie z Darmstadt 1:2.

W tym meczu zdecydowanym faworytem jest Kiel, który potrzebuje tego zwycięstwa do awansu, i moim zdaniem bez problemu osiągnie ten cel.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
10 maja, 18:0011.91 (Wynik – 1:0)
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.