Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Malmo – Cracovia, rozgrywany w ramach eliminacji Ligi Europy UEFA, w czwartek 27 sierpnia 2020 roku, o godzinie 19:00.

Pierwsza runda eliminacyjna Ligi Europy UEFA. O awansie zadecyduje tylko jeden mecz rozgrywany w szwedzkim Malmo.

Drużyna Malmo w obecnym sezonie, który rozgrywany jest w systemie wiosna-jesień, po 17 kolejkach zajmuje zdecydowanie 1 miejsce w tabeli ligi szwedzkiej. Na koncie ma 38 punktów, a ich przewaga nad drugim Elfsborgiem wynosi 7 oczek.

W poprzednich 11 meczach ligowych Malmo zanotowało 9 zwycięstwo oraz 2 remisy, w tym sezonie drużyna przegrała tylko 1 raz z teraźniejszym wiceliderem 1:) na wyjeździe a miało to miejsce 5 lipca. Od tego czasu ligowe spotkania Malmo kończy bez porażki.

Cracovia z kolei trafiła w losowaniu na jedną z najwyżej rozstawionych drużyn. Polska drużyna oczywiście nie była rozstawiona.

Zespół z Krakowa rozpoczął sezon od rozpaczliwej walki o pozostanie w Pucharze Polski, pokonał dopiero po dogrywce pierwszoligowy Chrobry Głogów 1:2 na wyjeździe.

W lidze Cracovia rozpoczęła od wygranej z Pogonią Szczecin u siebie 2:1.

Malmo jest zdecydowanym faworytem i nie widzę innej możliwości jak bezproblemowa wygrana drużyny szwedzkiej. Na swoim stadionie Malmo czuje się wyśmienicie i z pewnością wygra ten mecz.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
27 sierpnia, 19:0011.44 (Wynik – 2:0)
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.