Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

LVbet i Fortuna to dwie wiodące firmy bukmacherskie na Polskim rynku legalnych bukmacherów, które zdobyły już rzesze zadowolonych użytkowników. Chcielibyśmy przedstawić wam porównanie tych dwóch bukmacherów pod kątem proponowanej oferty promocyjnej oraz bonusów, a także kursów, supportu oraz strony internetowej, od której to również bardzo dużo zależy, jeśli chodzi o komfort obstawiania meczów.

Kursy

Bardzo ważna sprawa z punktu widzenia gracza, który przecież nastawiony jest na możliwie dużą wygraną, a każda nawet najmniejsza różnica w kursach może spowodować to, że nasz całkowity zysk z kuponu może się różnić, tylko dlatego, że oferowane kursy u danego bukmachera będą korzystniejsze lub nie.

Jak to jest w przypadku LVbet i Fortuny? Przeanalizowaliśmy ich kursy na przykładzie trzech meczów, które przedstawiamy poniżej:

Kursy niemal identyczne.
Kursy na korzyść LVbet
Kursy na korzyść Fortuny

Jak widzimy bukmacherzy oferują raczej zbliżone kursy, lecz naszym znaniem w tym aspekcie wygrywa nieco FORTUNA.

Bonusy i promocje

LVbet

O promocjach w LVbet pisaliśmy już na naszej stronie wielokrotnie. Przypomnimy tylko, że LVbet swoim nowym użytkownikom oferuje darmowe 20zł na start oraz 1500zł bonusu powitalnego.

Fortuna

W Fortunie również nie próżnują jeśli chodzi o ofertę bonusową. 110zł pierwszy zakład bez ryzyka, czyli promocja którą użytkownicy lubią najbardziej.

Druga promocja to bonus 100% od pierwszej wpłaty, aż do 1000zł. Aby odebrać bonus, możesz wpłacić pieniądze w ciągu 10 dni od daty rejestracji konta, a następnie w ciągu następnych 30 dni zagrać za czterokrotność wpłaty (liczą się kupony z kursem minimalnym 1.90 oraz czterema zdarzeniami na kuponie), a otrzymasz dodatkowo 100% wpłaconej kwoty – do aż 1000zł.

Tutaj nie będziemy rozstrzygać, które bonusy są lepsze czy gorsze. Możesz skorzystać z oferty tych bukmacherów i sam ocenić.

UWAGA: LVbet i Fortuna zakłady bukmacherskie posiadają zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem. Strona przeznaczona wyłącznie dla osób, które ukończyły 18 rok życia.

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.