LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia do obstawiania w LVbet na mecz Arminia Bielefeld – Vfb Stuttgart, rozgrywany w ramach niemieckiej drugiej Bundesligi, w piątek 27 września 2019 roku, o godzinie 18:30.

Stuttgart
Jedynym celem na ten sezon dla piłkarzy Stuttgartu jest powrót do Bundesligi.

Po dość słabym poprzednim sezonie, ale także poprawie w drugiej części rozgrywek, zawodnicy Bielefeld uzyskiwali znacznie lepsze wyniki podczas meczów przedsezonowych i kontynuowali ten sam styl na początku tego sezonu.

Przystępują do tego meczu po wygranej 2:5 z Wehenem, wykorzystując defensywne luki przeciwnika.

Bielefeld zajmuje obecnie wysokie 3 miejsce w tabeli z 15 punktami i bilansem 4 zwycięstwa, 3 remisy i ani jednej porażki. Warto również zaznaczyć, że mają na koncie 11 kolejnym meczów w Bundeslidze bez porażki.

Stuttgart otworzył nowy sezon w całkiem niezły sposób. Zajmuje w tej chwili 1 miejsce w tabeli, mając na koncie 17 punktów i bilans 5-2-0. Jest to oczywiście wielki klub jak na realia 2. Bundesligi i jedyne o czym marzą w Stuttgarcie to powrót na najwyższy szczebel rozgrywkowy.

Poprzedni ich mecz to zwycięstwo 2:0 z Furth. Drużyna kontrolowała przebieg meczu, już w 2 minucie strzelając bramkę oraz dokładając kolejną w końcówce.

Bielefeld gra bardzo otwartą i atrakcyjną piłką nożną i na pewno tego nie zmieni, dopóki zdobywa punkty. Stuttgart z pewnością nie zamierza tu się bronić, a głównym celem jest powrót do Bundesligi.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
27 września, 18:30over2.51.51 (Wynik – 0:1)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *