LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia z możliwością obstawiania w LVbet na mecz Asteras Trypolis – Lamia, rozgrywany w ramach pierwszej ligi greckiej, w poniedziałek 28 października 2019 roku, o godzinie 18:30.

Asteras
Asteras Trypolis wygrał poprzedni mecz ligowy z Panionios 0:1.

Asteras Trypolis źle wszedł w sezon, ale trzeba powiedzieć, że harmonogram nie był najłatwiejszy, ponieważ zespół musiał już grać z Olympiakosem i AEK Ateny w pierwszych dwóch kolejkach.

Ponadto, w pierwszych 7 kolejkach musieli mierzyć się jeszcze z PAOK Saloniki. Trzeba jednak powiedzieć, że zrobili dobre wrażenie w tym meczu, przegrywając co prawda 1:2 u siebie, lecz było już widać zalążki lepszej formy drużyny Asteras.

W każdym razie kontynuowali tę niezłą formę w zeszły weekend, kiedy drużynie udało się wreszcie odnieść zwycięstwo – na wyjeździe z Panionios 1:0.

Strzelili gola pod koniec pierwszej połowy meczu, przechodząc później do gry obronnej, która tym razem się opłaciła. Asteras wciąż znajduje się w dolnej części tabeli z sześcioma punktami w siedmiu kolejkach.

Z drugiej strony Lamia, która ma również słabe wyniki na początku sezonu, ale jest jedna różnica pomiędzy grającymi dziś drużynami.

Lamia wydaje się mieć ogromne problemy z tworzeniem szans i zdobywaniem bramek, są oni zazwyczaj bardzo pasywni i defensywni w większości swoich dotychczasowych meczów.

Po siedmiu kolejkach mają cztery mecze remisowe i trzy porażki, ostatnio przeciwko PAOK, na wyjeździe 3:0.

Goście nadal będą występować bez dwóch napastników Tsoukalosa (2/0), a także Sassi (2/0). W drużynie gospodarzy nie ma znaczących braków kadrowych.

Asteras powinien wkrótce wspiąć się w górne rejony tabeli, ponieważ teraz przyjdzie im grać z nieco słabszymi rywalami, a lepsze morale i poprawa formy była już widoczna w poprzednich meczach.

Lamia nie jest tej klasy zespołem co Asteras, zwłaszcza jeśli przyjdzie im grać na wyjeździe.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
28 października, 18:3011.56 (Wynik – 4:1)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *