LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia z możliwością obstawiania w LVbet na mecz Boavista – Braga, rozgrywany w ramach pierwszej ligi portugalskiej, w czwartek 31 października 2019 roku, o godzinie 21:15.

Boavista
Boavista na 8 rozegranych meczów, aż 6 zremisowała.

Boavista przystępuje do tego meczu po czwartym z rzędu zremisowanym meczu w lidze krajowej. Ostatnio drużyna zdobyła punkt w spotkaniu zakończonym wynikiem 1:1 z Moreirense

Być może zaakceptowaliby taki wynik przed meczem jako pozytywny, jednak grali oni od 36 minuty w przewadze jednego zawodnika, więc nie można tego jednego zdobytego punktu uznać za sukces.

Boavista zajmuje obecnie 7 miejsce w lidze z 12 punktami, ale już ze stratą 10 punktów do pierwszej trójki.

Drużyna gospodarzy nie ma braków w składzie spowodowanych kontuzjami, a napastnik Stojiljkovic (6/0) nie może zmierzyć się z klubem macierzystym, z którego jest wypożyczony.

Braga miała dość słaby start sezonu, jednak w ostatnim czasie zespół wygląda już znacznie lepiej. Odnotowali pięć kolejnych zwycięstw (liga i puchary krajowe) więc z pewnością ich morale jest obecnie na znacznie lepszym poziomie.

Po ważnej wyjazdowej wygranej z Besiktasem w Lidze Europy, pokonali w ostatniej kolejce ligi portugalskiej Santa Clara 2:0 u siebie. Było to dość przekonujące zwycięstwo, ponieważ Braga miała więcej klarownych sytuacji podbramkowych, niż wskazuje na to wynik meczu.

Drużyna Bragi jest teraz na 9 miejscu w lidze, ale myślę, że z aktualną formą będą tę pozycję poprawiać.

Braga strzeliła przynajmniej 2 bramki w ostatnich 3 meczach wyjazdowych przeciwko Boavista.

Boavista nadal jest niepokonana w nowym sezonie w Primeira Liga, jednak większość meczów zremisowała. Bilans 2-6-0

Znając indywidualną różnicę w jakości między tymi dwoma zespołami, myślę że przyszedł czas na pierwszą porażkę Boavisty. Braga zdaje się podnosić formę i patrząc na brak ofensywnej jakości w drużynie Boavisty, goście tym razem nie mogli życzyć sobie lepszego przeciwnika.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
31 października, 21:1521.74 (Wynik – 2:0)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *