LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia do obstawiania w LVbet na mecz Dinamo Zagreb – Atalanta, rozgrywany w ramach Ligi Mistrzów UEFA, w środę 18 września 2019 roku o godzinie 21:00.

Dinamo Zagreb
Dinamo Zagreb o awans do Ligi Mistrzów walczyło w ostatniej rundzie z Rosenborgiem.

Dinamo Zagreb poradziło sobie dobrze w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów, ale prawdę mówiąc, nie miał na swojej drodze jakiegoś bardzo wymagającego przeciwnika wygrywając z Saburtalo Tbilisi, Ferencvaros i Rosenborg.

Jeśli chodzi o ligę krajową, radzą sobie równie dobrze, biorąc pod uwagę, że mieli napięty harmonogram na początku sezonu i mecze co 3 dni. Bilans 5-1-1 i pierwsza pozycja razem z Hajdukiem Split.

Ostatnio wygrali 1:0 u siebie nad Istrą, ale z pewnością myślami byli również przy pierwszym meczu grupowym.

Gospodarze nie mogą skorzystać jedynie z pomocnika: Nikola Moro (6/2)

Po zwycięstwie w meczu otwierającym sezon ze Spal, gracze Atalanty przegrali przed własnymi kibicami z Torino w bardzo interesującym meczu 2:3.

Znaleźli jednak doskonały sposób na podbudowanie morale po międzynarodowej przerwie, ponieważ zespół odniósł zwycięstwo 2:1 w meczu na wyjeździe z Genua w ostatnią niedzielę wieczorem

Wątpliwy jest występ
Luisa Muriela (3/3), który ma problem z kolanem.

Atalanta nadal gra dość ofensywną piłkę nożną, myśląc o zdobyciu pierwszej bramki. Właśnie to widzieliśmy w pierwszych trzech meczach sezonu, a ten nie powinien być inny. Dinamo również jeśli myśli o zajęciu przynajmniej 3 miejsca w grupie musi w tym meczu powalczyć o 3 punkty.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
18 września, 21:00over2.51.87


By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *