LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia do obstawiania w LVbet, na mecz Europa FC – Legia Warszawa rozgrywany w ramach eliminacji Ligi Europy UEFA, dnia 11 lipca 2019 roku, o godzinie 20:30.

Legia Warszawa herb i kibice.
Legia Warszawa rozpoczyna walkę o fazę grupową Ligi Europy UEFA.

Europa FC znalazła się na drugim miejscu w lidze krajowej Gibraltaru w ubiegłym sezonie, mając tylko dwa punkty mniej niż mistrzowie Lincoln Red Imps. Jednak sezon zakończyli również innym trofeum jakim było zdobycie Pucharu Gibraltaru, wygrywając 3:0 z Gibraltar United w finale.

Zespół rozpoczynał tegoroczne rozgrywki Ligi Europy od rundy wstępnej, w której pokonał Saint Julia z Andory w dwumeczu 6:2, choć pierwsze spotkanie na wyjeździe zakończyło się porażką drużyny z Gibraltaru 3:2, ale w domu udowodnili już swoją wyższość nad przeciwnikiem wygrywając 4:0.

Oczywiście mecz z Legią to już całkiem inny poziom, więc ich celem jest gromadzenie doświadczenia, które być może zaprocentuje w przyszłości, a każda zdobyta bramka w dwumeczu będzie dla nich wielkim sukcesem.
W lecie tego roku wprowadzili pewne zmiany w zespole, ale wciąż na poziomie amatorskim.

Legia walczyła o Mistrzostwo Polski do ostatniej kolejki w Ekstraklasie, ale kiedy nie wygrasz w ostatnich czterech meczach sezonu – po prostu nie zasługujesz na wygranie tytułu.

Zakończyli sezon na drugim miejscu z czterema punktami mniej niż Piast Gliwice, natomiast zespół rozpoczął przygotowania już w połowie czerwca. Wygrali wysoko sparingi z czeskimi zespołami Pribram (5:0) i Viktorią Plzen (3:0), następnie przegrywając z brazylijskim zespołem Bragantino (1:3) i remisując 3:3 z Universitatea Craiova. W ostatniej grze przygotowawczej pokonali Pogoń Siedlce 6:0 w ostatnią sobotę.

Drużyna była bardzo aktywna w oknie transferowym, sprzedając ofensywnego pomocnika Szymańskiego do Dinamo Moskwa, oraz pozyskując pomocników Gvilię z Luzern i Cafu z Metz, ofensywnego pomocnika Luquinhas z Aves, środkowego obrońcę Lewczuka z Bordeaux.

Różnica kilku klas dzieli te drużyny, nie ma co nawet porównywać amatorów z Gibraltaru do wicemistrzów Polski. Mam jedynie nadzieję, że Legia wyciągnęła wnioski z poprzedniego sezonu – mecze przedsezonowe na to wskazują.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
11 lipca, 20:302 (Handicap: 1.75)1.64 (Wynik – 0:0)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *