LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia do obstawiania w LVbet na mecz FC Kopenhaga – Lungby, rozgrywany w ramach pierwszej ligi duńskiej, w piątek 9 sierpnia 2019 roku, o godzinie 18:00.

Kopenhaga
Piłkarze FC Kopenhaga po zdobyciu gola w meczu z Ajaxem Amsterdam.

FC Kopenhaga ma doskonały początek sezonu w lidze krajowej, z czterema łatwymi zwycięstwami.

Jednak ich uwagę zwracają również rundy kwalifikacyjne do Ligi Mistrzów. Kopenhaga pokonała do tej pory walijską drużynę TNS w drugiej rundzie, ale teraz napotyka znacznie trudniejszą przeszkodę – mistrza Serbii Crvena Zvezda.

Pierwszy mecz wyjazdowy w Belgradzie zakończył się remisem 1: 1, a rewanżowy mecz odbędzie się w najbliższy wtorek. Kopenhaga miała więcej posiadania piłki, ale w sposób mało kreatywny, podczas gdy drużyna serbska miała więcej sytuacji podbramkowych, ale raziła nieskutecznością, dopiero rzut karny przyniósł tej drużynie remis.

Mimo że ogólnie jest to pozytywny wynik dla Kopenhagi, daleko tej drużynie do świętowania awansu, ponieważ ich przeciwnik wyglądał znacznie bardziej niebezpiecznie w pierwszym meczu.

Gospodarze z pewnością będą grać bez obrońcy Bjellanda, lewego obrońcy Boilesena i pomocnika Mudrazija, których wystep jest wykluczony z powodu kontuzji. 
W ich zespole możliwa jest pewna rotacja ze względu na napięty harmonogram meczów Ligi Mistrzów.

Lungby przystępuje do tego meczu, po ważnym zwycięstwie w ostatni poniedziałek z Aarhus, 2:1 u siebie.

Po dwóch porażkach, u siebie w Sonderjyske i Odense, drużyna odwróciła sytuację i wykazała się znacznie bardziej walecznym podejściem, szczególnie w drugiej połowie.

Goście będą mogli wystawić tutaj swój najsilniejszy skład startowy, nie martwiąc się o kontuzję lub zawieszenie.

Lyngby do tej pory prezentowało bardzo otwarte podejście w tym sezonie, jeśli chodzi o ofensywną grę. Gospodarze natomiast zajęci są napiętym harmonogramem z niezwykle ważnymi meczami z Crveną Zvezdą, oczekuję, że goście spróbują wykorzystać tę sytuację i będą bardziej atakować w tym meczu.

Mimo to, Kopenhaga nie potrzebuje wiele do zdobycia gola i powinna przeważać i dochodzić do sytuacji strzeleckich. Tak czy inaczej, moim pierwszym wyborem będą zarówno drużyny, które zdobędą gole, jak i więcej niż 2,5 bramki, ponieważ wierzę, że goście będą chcieli wykorzystać, zaangażowanie drużyny FC Kopenhaga w eliminacje Ligi Mistrzów.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
9 sierpnia, 18:00BTTS1.70 (Wynik – 2:0)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *