LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia do obstawiania w LVbet na mecz FC Nurnberg – Hamburger SV, rozgrywany w ramach niemieckiej 2. Bundesligi, w poniedziałek 5 sierpnia 2019 roku o godzinie 20:30.

Hamburger SV
Gracze Hamburger SV w poprzednim sezonie doszli aż do półfinału Pucharu Niemiec, w którym odpadli z RB Lipsk.

Nurnberg otworzył sezon w najlepszy możliwy sposób, ponieważ drużyna wygrała na wyjeździe, na inaugurację z Dynamo Drezno 1:0 w ostatni weekend.

Nie był to łatwy mecz dla drużyny Nurnberg, ale wykorzystali oni jedną z nielicznych okazji do zdobycia bramki. Mimo że byli bardzo pasywni przez cały mecz, mogą dopisać sobie ważne 3 punkty.

Pomocnik Fuchs z Norymbergii pozostaje kontuzjowany, a także ofensywni gracze Misidjan, Zrelak, Schleusener i Lohkemper – wszyscy bez szans na występ w tym meczu.

Po bardzo rozczarowującym poprzednim sezonie, gdy gracze Hamburger SV nie zdołali wywalczyć powrotu do Bundesligi, w nowym sezonie zagrali nie najlepiej w pierwszej kolejce, kiedy to udało się zdobyć tylko punkt w meczu otwarcia z Darmstadt, grając jeszcze na własnym boisku.

Mieli więcej posiadania piłki i znacznie więcej stworzonych szans, ale mimo to można powiedzieć, że mieli ogromne szczęście zdobywając punkty, ponieważ wyrównująca bramka padła w 98 minucie gry z rzutu karnego.

Mieli w tym meczu na prawdę dużo dogodnych sytuacji bramkowych, ale razili nieskutecznością, co muszą na pewno poprawić.

Goście nadal występować będą bez środkowych obrońców: pozyskanego latem Letscherta oraz Ewertona.

Nie ma wątpliwości, że Hamburger SV przyjeżdża do Norymbergii po zwycięstwo i cóż, z pewnością stworzą wiele okazji. Nurnberg ma podobne ambicje jak HSV w tym sezonie i po dobrym starcie w Dreźnie nie powinien być w tym przypadku zbyt gościnny i na pewno zawalczy o zwycięstwo.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
5 sierpnia, 20:30over2.51.85 (Wynik – 0:4)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *