LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia do obstawiania w LVbet na mecz FC Sion – Basel, rozgrywany w ramach pierwszej kolejki ligi szwajcarskiej, dnia 19 lipca 2019 roku, o godzinie 20:00.

Basel FC
Basel przystępuje do sezonu 2019/20 podrażnione po zajęciu drugiego miejsca w poprzednim sezonie.

Sion nie miał zbyt udanego poprzedniego sezonu, ponieważ zespół znalazł się tuż nad strefą spadkową, choć d drugiej strony w tylko dziesięcio zespołowej lidze szwajcarskiej zabrakło tej drużynie, tylko trzy punkty do europejskich pucharów. W każdym razie ósme miejsce nie było satysfakcjonujące dla tej drużyny.

Co ciekawe, mieli pięć meczów remisowych w fazie przedsezonowej, po remisowych meczach z Lozanną, PSV, Grenoble, Xamax i ostatni z Evertonem pięć dni temu. Cztery z tych meczów zakończyły się remisem 0:0, a tylko mecz z Grenoble 1:1.

Gospodarze nie będą mogli liczyć w tym meczu na środkowego obrońcę Angha, pomocnika Grigica, a także na środkowego pomocnika Rossiego i prawego obrońcy Nsakali.

Na uwagę zasługuje również pozyskanie przez Sion, zawodnika Stuttgartu Anto Grgicia.

Basel stracił tytuł na rzecz Young Boys i było to zasłużone drugie miejsce, ponieważ zespół stracił aż 20 punktów do mistrzów Szwajcarii, ale byli też znacznie lepsi niż trzecie w tabeli Lugano – 15 punktów przewagi.

W okresie przygotowawczym odnieśli przekonujące zwycięstwa nad Kriens (4:2), Monachium 1860 (5:1), Nurnberg (4:0), Lausanne (4:1), ostatni mecz rozgrywany tydzień temu ze Stuttgartem zakończył się porażką 2:3.

Jeśli chodzi o wzmocnienia to środkowy obrońca Alderete został pozyskany z Huracan, a kilku graczy opuściło zespół po zakończeniu kontraktów.

Basel wyglądał naprawdę przyzwoicie w meczach przedsezonowych i zajmując drugą pozycję w poprzednim sezonie, oczekuję, że podrażniony tym faktem, zareagują tutaj pozytywnie od samego początku sezonu.

Tym razem powinni bardzo poważnie potraktować początkową część sezonu i bez niepotrzebnych błędów w pierwszych tygodniach sezonu. Podrażnieni oraz z indywidualną jakością po swojej stronie, powinni być w stanie uzyskać zwycięstwo łatwiejsze, niż sugerują kursy.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
19 lipca, 20:0021.85 (Wynik – 1:4)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *