LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia do obstawiania w LVbet na mecz Ferencvaros – Valletta rozgrywany w ramach eliminacji Ligi Mistrzów UEFA, dnia 24 lipca 2019 roku o godzinie 20:00.

Ferencvaros
Drużyna Ferencvaros z pucharem za mistrzostwo Węgier.

Nie możemy powiedzieć, że Ferencvaros miał szczęście, że pokonał Ludogorets i awansował do kolejnej rundy, ponieważ zespół na to w pełni zasłużył. Piłkarze mistrza Węgier byli bardzo konkretni w ofensywie, i wykorzystali niemal wszystkie stworzone, groźne okazje do strzelenia goli.

Zwycięstwa 2:1 u siebie oraz 3:2 na wyjeździe tylko potwierdzają siłę ofensywną zespołu.

W nagrodę mają teraz łatwiejszą przeprawę w drugiej rundzie, ponieważ zespół z Malty jest kilka klas gorszy od Ludogorca. Jednak ich wyniki nie są zaskakujące. Zauważalny jest od kilku lat stały postęp tej drużyny.

W okresie przygotowawczym Ferencvaros na osiem meczów wygrał siedem i tylko jeden przegrał z zespołem Bragantino z Brazyli 1:2.

Węgrzy dokonali kilku poważnych ruchów transferowych. Pozyskanie Skvarki z Ziliny oraz Civicia ze Sparty Praga było dobrym posunięciem.

Valetta nie miała łatwego pojedynku z Dudelange, ale zespołowi udało się awansować dzięki regule bramek na wyjeździe.

Pierwszy mecz zakończył się remisem 2:2, gdzie udało się zespołowi dobrze zareagować po tym, jak stracili dwie bramki i pokazali, że mają jakość w drugiej połowie. Zdecydowanie lepiej wyglądali w rewanżu. Objęli prowadzenie w pierwszej połowie i udało im się dowieźć korzystny rezultat pomimo straty bramki w 59 minucie gry.

Goście nadal będą grać bez ofensywnych graczy: Kaljevic i Malano, których wyklucza kontuzja.

Cała filozofia Ferencvarosa dotyczy ofensywnej gry, pokazali to w meczach z Ludogorcem.
Teraz, dzięki zwiększonemu morale i znacznie słabszemu przeciwnikowi, powinni oni być w stanie uzyskać przekonujące zwycięstwo, które przypieczętuje awans do kolejnej rundy, już w pierwszym meczu.

Zwycięstwo różnicą co najmniej dwóch goli, będzie łatwym zadaniem dla Ferencvaros.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
24 lipca, 20:001 (HA: -1.5)1.80 (Wynik – 3:1)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *