LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia z możliwością obstawiania w LVbet, na mecz Groningen – Sparta Rotterdam, rozgrywany w w ramach pierwszej ligi holenderskiej w niedzielę 20 października 2019 roku, o godzinie 14:30.

Gronigen
Piłkarze Groningen wygrali poprzedni mecz z Waalwijk aż 3:0.

Myślę, że nadszedł czas, aby Groningen zanotował swoje czwarte zwycięstwo w Eredivisie w tym sezonie.

Przystępują do tego meczu z wysokim morale po wygranym u siebie meczu 3:0 z RKC Waalwijk. Chociaż na początku meczu nic nie wskazywało na ich zwycięstwo, w drugiej połowie całkowicie odmienili swoją grę i rozbili rywala.

Może Groningen jeszcze nie jest w pełni formy, ale rozgrywa już coraz lepsze mecze. Mieli trudny harmonogram rozgrywek do początku sezonu, ale teraz sytuacja wygląda lepiej, ponieważ wielu graczy wraca do składu.

Lewy obrońca Django Warmerdam (7 gier, 1 bramka), podstawowy obrońca i kapitan drużyny Mike te Wierik (8 gier, 1 bramka), prawy skrzydłowy Gabriel Gudmundsson (5 gier), drugi napastnik Kaj Sierhuis (5 gier) wrócili do składu i są gotowi do gry.

Sparta Rotterdam wygrała z Twente (2:1) trochę szczęśliwie, po golu w końcówce kiedy to gracz Twente otrzymał czerwoną kartkę. Remis byłby bardziej sprawiedliwym wynikiem w tym meczu.

W każdym razie faktem jest, że nikt w Rotterdamie nie spodziewał się tak dobrego początku sezonu. Są teraz w pierwszej piątce tabeli.

Podstawowy pomocnik Adil Auassar (7 meczów) powraca po kontuzji.

Nie sądzę, aby Sparta kontynuowała tę dobrą serię, ich skład niemal się nie zmienił, gdy grali w drugiej lidze. Groningen miał trudne mecze na początku sezonu, łapie lepszą formę i myślę, że wygra w tym meczu.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
20 października, 14:3012.10 (Wynik – 2:0)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *