LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia do obstawiania w LVbet na mecz Guimaraes – Boavista, rozgrywany w ramach pierwszej ligi portugalskiej, w niedzielę 18 sierpnia 2019 roku, o godzinie 19:30.

Boavista fc
Gracze Boavista.

Guimaraes nie grał w pierwszej kolejce ligi portugalskiej, ponieważ jest w trakcie eliminacji Ligi Europy, a ich celem jest awans do fazy grupowej, więc drużyna chciała się lepiej przygotować do tych decydujących meczów.

Drużyna wyeliminowała już Jeunesse Esch z Luksemburga w drugiej rundzie z łącznym wynikiem 5:0, a następnie łotewski Ventspils został zniszczony z wynikiem łącznym 9:0 i wygraną gospodarzy 6:0 w ubiegły środowy wieczór.

Wyglądali naprawdę dobrze w okresie przygotowawczym, potwierdzając to również, w wygranym meczu 1:0 nad Feirense w meczu Pucharu Ligi na początku tego miesiąca, mimo że grali z zawodnikiem mniej od 12. minuty meczu.

Bez wątpienia chcą powtórzyć podobny sezon, kiedy zajęli piąte miejsce. Ich celem na dalszą przyszłość jest włączenie się do walki między wielką czwórkę w lidze portugalskiej.

Napastnik Rochinha (5/2 w nowym sezonie) jest zawieszony za kartki, a pomocnik Joseph Amoah (4/2) doznał kontuzji. 
Napastnik Ola John jest nadal kontuzjowany, podobnie jak pomocnicy Andre Andre, Wakaso, Agu i bramkarz Jhonatan Luis.

Tylko dzięki wspaniałemu zakończeniu sezonu i 4 kolejnym zwycięstwom gracze Boavisty uniknęli fatalnego zakończenia poprzedniego sezonu i w samą porę uciekli ze strefy spadkowej, ratując utrzymanie w lidze.

Nie wyglądali tak imponująco w meczach przedsezonowych, osiągając tylko jedno zwycięstwo z dość skromnymi przeciwnikami. Mecz Pucharu Ligi z drużyną LigaPro, Casa Pia, zakończył się porażką 2:0 na wyjeździe.

W pierwszej kolejce ligi portugalskiej w poprzedni weekend, po dość słabym meczu Boavista wygrała 2:1 z Aves.

Boavista nie wyglądała przekonująco w pierwszej rundzie i chociaż Guimaraes jest zajęty napiętym harmonogramem w Lidze Europy, uważam, że zwyciężą w tym meczu ponieważ są w lepszej formie i mają więcej jakości w drużynie.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
18 sierpnia, 19:3011.71 (Wynik – 1:1)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *