LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia z możliwością obstawiania w LVbet na mecz Hoffenheim – Paderborn, rozgrywany w ramach niemieckiej 1. Bundesligi, w piątek 1 listopada 2019 roku, o godzinie 20:30.

Hoffenheim - Bayern
Dobra passa Hoffenheim rozpoczęła się od wyjazdowego zwycięstwa nad Beyernem.

Nie ulega wątpliwości, że Hoffenheim w znaczący sposób poprawił swoją formę w ostatnim okresie. Przełomowym momentem było wyjazdowe zwycięstwo 2:1 na Bayernem.

Potem odnieśli przekonujące zwycięstwo u siebie nad Schalke 2:0, a następnie 2:3 na wyjeździe z Herthą Berlin.

Dzięki trzem zwycięstwom z rzędu Hoffenheim jest już w czubie tabeli, mając zaledwie pięć punktów mniej niż liderzy z M’Gladbach.

Hoffenheim potwierdził swoją dobrą passę zwycięstwem w DFB Pokal 0:2 na wyjeździe z Duisburgiem w ubiegły wtorek wieczorem, korzystając z wielu rezerwowych graczy.

Gospodarze zagrają bez Nordtveita (1/0), Zubera (1/0) i Belfodila (5/0).

Po ośmiu kolejkach i zdobyciu tylko jednego punktu gracze Paderborn w końcu odnieśli zwycięstwo 2:0 nad Fortuną Dusseldorf.

Trzeba jednak powiedzieć, że gra była nieco bardziej wyrównana niż wynik końcowy, a goście mieli również swoje szanse na zdobycie bramek.

Drużynie Paderborn nie udało się wygrać w meczu DFB Pokal z Leverkusenem we wtorek wieczorem, ponosząc porażkę 1:0. Mecz ten jednak ze względu na sytuację drużyny w Bundeslidze raczej ich zbytnio nie interesował.

Goście wystąpią bez zawieszonego defensywnego pomocnika Gjasula (9/0). Środkowy obrońca Hunemeier (6/1) doznał kontuzji, a wątpliwy jest występ pomocnika Vasiliadisa (9/0) i napastnik Michela (9/1).

Chociaż Paderborn przystępuje do tego meczu po zwycięstwie z Dusseldorf, to jednak trudno mówić o poprawie ich gry.

W przeciwieństwie do Hoffenheim, który wygląda teraz o wiele bardziej przekonująco. Indywidualna jakość jest również po stronie drużyny gospodarzy, która powinna być w stanie wykorzystać swoje zalety i kontynuować świetną passę.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
1 listopada, 20:3011.52 (Wynik – 3:0)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *