LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia do obstawiania w LVbet na mecz LASK Linz – Club Brugge, rozgrywany w ramach eliminacji Ligi Mistrzów, we wtorek 20 sierpnia 2019 roku, o godzinie 21:00.

Club Brugge
Gracze Club Brugge.

LASK Linz sprawił sporą niespodziankę pokonując Basel na wyjeździe 1:2 w pierwszym meczu, trzeciej rundy eliminacji Ligi Mistrzów, ale drużyna austriacka pokazała i potwierdziła swoją przewagę także w drugim meczu, wygrywając u siebie 3:1.

Zmęczeni napiętym harmonogramem musieli nieco zmienić skład na mecz Bundesligi u siebie z Tirolem, który zakończył się remisem 1:1. Drużyna ma teraz w lidze trzy zwycięstwa i remis, co na pewno jest przyjęte z zadowoleniem z klubie.

Środkowy obrońca Ramsebner (4/1) doznał kontuzji. Gospodarze również nie mogą liczyć na pomocnika Oh.

Po nieznacznym zwycięstwie 1:0 nad Dynamem Kijów w pierwszym meczu u siebie gracze Club Brugge byli faworytami do awansu, ale nadal mieli przed sobą bardzo trudny mecz w Kijowie.

Zespół z Kijowa prowadził trzy razy różnicą jednej bramki, ale Club Brugge zawsze pozytywnie reagował i odpowiadał również golem. Mecz rewanżowy zakończył się remisem 3:3.

Podobnie jak LASK, zespół zremisował swój mecz ligowy u siebie z Eupen, ale z pewnością myślami byli już przy meczu w eliminacjach LM.

Goście wystąpią bez środkowego obrońcy Mechele’a (3/0) oraz zawieszonego napastnika Tau (5/2), który otrzymał czerwoną kartkę w Kijowie.

LASK Linz zrobił już ogromną niespodziankę, eliminując Basel, ale zrobienie dwóch wielkich niespodzianek z rzędu może być trochę za trudne dla niedoświadczonej drużyny. Przynajmniej w porównaniu do zespołu Club Brugge.

Biorąc pod uwagę sposób, w jaki grają obie drużyny oraz fakt, że Austriacy wiedzą, że nie będzie im łatwo w rewanżu, muszą zaatakować u siebie i strzelić przynajmniej jedną bramkę. Natomiast celem Club Brugge będzie na pewno zdobycie gola na wyjeździe. Po zdobyciu pierwszej bramki powinniśmy zobaczyć niezwykle interesujący mecz.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
20 sierpnia, 21:00BTTS 1.71 (Wynik – 0:1)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *