LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia do obstawiania w LVbet na mecz Litwa – Portugalia, rozgrywany w ramach eliminacji UEFA EURO 2020, we wtorek 10 września 2019 roku, o godzinie 20:45.

Portugalia
Portugalia to obrońca tytułu Mistrzów Europy.

Litwa nie pokazała wiele w kolejnym przegranym meczu, tym razem u siebie z Ukrainą 0:3, w poprzednim meczu eliminacyjnym.

Ograniczeni do defensywy, nie mieli żadnych atutów w ofensywie, nie stwarzając praktycznie żadnych groźnych sytuacji. Ukraińcy mieli kontrolę nad grą i wynikiem, obejmując prowadzenie już w siódmej minucie, za sprawą Zinchenko, drugą bramkę dołożył Marlos w 27 minucie.

Pomimo, że Ukraińcy obniżyli tempo gry w drugiej połowie bez problemu dołożyli do wyniku jeszcze jednego gola.

Mówiąc ogólnie Litwa gra w ostatnim czasie katastrofalnie. Ich ostatnie zwycięstwo w meczu o stawkę miało miejsce 11 października 2016 roku, a więc 3 lata temu! Było to zwycięstwo 2:0 u siebie z Maltą.

Obrońca Slavickas (19/0, Suduva), pomocnik Lasickas (6/0, Vozdovac), Novikovas (55/7, Legia), Chvedukas (20/0, Waterford) i napastnik Valskis (24/1, Chennaiyin) nie wystąpią w tym meczu.

Portugalia ma za sobą trzy mecze eliminacyjne. Dwa remisy u siebie z Ukrainą oraz Serbią, a także ostatnie zwycięstwo na wyjeździe z Serbią 2:4. Portugalia po drodze wygrała rywalizację w Lidze Narodów więc zapewniła już sobie bilety na EURO 2020, ale po meczu z Serbią widać, że nie lekceważą również meczów eliminacyjnych.

Obrońca Pepe (106/7, Porto), a także pomocnik Joao Mario (43/2 Lokomotiv Moskwa) i napastnik Andre Silva (33/15 Eintracht) nie wystąpią w tym meczu.

Różnica jakości jest w tym przypadku zbyt duża i naprawdę nie widzę sposobu, aby Litwini przeciwstawili się Portugalczykom pod jakimkolwiek względem. Myślę, że Portugalia może nastrzelać jeszcze więcej bramek Litwinom niż ostatnio zrobiła to Ukraina.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
10 września, 20:452 (Handicap:-2.5)1.76 (Wynik – 1:5)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *