LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia do obstawiania w LVbet na mecz Łotwa – Izrael, rozgrywany w ramach eliminacji EURO 2020, który odbędzie się 7 czerwca 2019 roku, o godzinie 20:45.

Łotwa rozpoczęła eliminacje od porażki 1:3 z Macedonią i 0:2 z Polską. Zwłaszcza ten drugi mecz Łotysze przegrali dość pechowo, broniąc się niemal cały mecz, stwarzając sobie nawet kilka wybornych okazji – gole tracili w końcówce meczu i musieli ponieść gorycz porażki.

Nie był to najlepszy początek eliminacji, ale gracze reprezentacji Łotwy mają na pewno inne cele niż najsilniejsze drużyny w tej grupie.

Obrońca Gabovs (41/0, Ryga), pomocnicy Isajevs (7/1, RFS), Tarasovs (32/2, Śląsk Wrocław), Visnakovs (81/9, Ryga), Zjuzins (36/7, RFS) nie wystąpią w tym meczu.

Izrael rozpoczął od remisu 1: 1 ze Słowenią, ale ich sytuacja poprawiła się dzięki zwycięstwu 4:2 także w domu, przeciwko Austrii kilka dni później.

Być może było to dla nich trochę niespodziewane zwycięstwo, dlatego Izrael ma teraz znacznie większe szanse na awans, w przypadku zwycięstwa z Łotwą.
Izrael ma pewną jakość i pozostaje faworytem w tym meczu, ale jest też bardzo niepewny z tyłu, pomimo wszystko wciąż mając wystarczająco wysokiej jakości, nawet bez Hemed’a i Dabour’a.

Goście nie mogą liczyć w tym meczu na obrońcę Gershona (26/2, Maccabi Haifa), napastnika Shechtera (24/5, Maccabi Tel Aviv), Turgemana (2/0, Austria Wien), Hemed (37/17, Brighton i Hove Albion ), Dabour (15/4, Sevilla) w porównaniu do poprzedniego meczu.

Łotysze u siebie grają całkiem nieźle i nie boją się atakować, grając z zespołami silniejszymi od siebie.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
7 czerwca, godz. 20:45BTTS2.10

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *