LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia do obstawiania w LVbet na mecz Mali – Wybrzeże Kości Słoniowej rozgrywany w ramach Pucharu Narodów Afryki, dnia 8 lipca 2019 roku o godzinie 18:00.

Mali 2019
Gracze Mali podczas Pucharu Narodów Afryki 2019.

Jak do tej pory Mali wygląda na prawdę bardzo dobrze w tym turnieju. Na rozpoczęcie wygrali 4:1 z Mauretanią. W następnym meczu byli lepsi od Tunezyjczyków, ale zremisowali ten mecz 1:1, a na koniec zmagań grupowych ich trener nieco zrotował skład w meczu z Angolą, ale Mali wyszarpało zwycięstwo 1:0.

Drużyna Mali nie ma żadnych osłabień przed tym meczem. Do składu wraca natomiast obrońca Abdoulaye Diaby, który odpoczywał w meczu z Angolą.

Drużyna Wybrzeża Kości Słoniowej, występowała w moim zdaniem najsilniejszej grupie tego turnieju, z RPA, Maroko i Namibią. Na początek udało im się wygrać z RPA 1:0, następnie w takim samym rozmiarze przegrali z Maroko, by na koniec rozjechać Namibię 4:1.

W meczu z Mali nie zagra Serge Aurier, który musi jeszcze doleczyć kontuzję, więc Mamadou Bagayoko będzie go nadal zastępował.

Jak już wspomniałem kilka razy podczas fazy grupowej, bardzo lubię różnorodność ataku Mali i uważam ich za jednego z faworytów do zdobycia trofeum.

Oczywiście, gracze Wybrzeża Kości Słoniowej będą dla nich poważną przeszkodą. Dzięki temu, że Mali gra, zdecydowanie i skutecznie, uważam ich za lekkich faworytów. Sądzę, że w tym meczu padnie więcej niż 2.5 bramki.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
8 lipca, 18:00over2.52.75

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *