LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia do obstawiania w LVbet na mecz Manchester United – Arsenal Londyn, rozgrywany w ramach pierwszej ligi angielskiej, w poniedziałek 30 września 2019 roku, o godzinie 21:00.

Arsenal
Trzy ostatnie mecze Arsenalu to 3 zwycięstwa i 11 bramek strzelonych.

Drużyna gospodarzy nie rozpoczęła sezonu, jak chcieliby wszyscy kibice, Wielu fanów Manchesteru spodziewa się, że ich zespół będzie walczył o pierwsze 4 miejsce, jednak biorąc pod uwagę ich start, wcale nie wygląda to na prawdopodobne. 

Chodzi bardziej o ich wyniki, ale także o grę, która nie była taka, jaki mają potencjał w swojej drużynie, a dodatkowo menedżer Ole Gunner Solskjaer wywiera ogromną presję na wyniki swoich drużyn.

Manchester zajmuje obecnie dopiero 11 miejsce w tabeli, z ośmioma punktami o 6 rozegranych meczach.

Arsenal również nie gra na miarę możliwości, choć ich wyniki są nieco lepsze. Ma na koncie 11 punktów i 8 miejsce w tabeli.

Ich ostatnie mecze można zaliczyć do udanych, ponieważ wygrali w EFL Cup 5:0 z Nottingham, w lidze 3:2 z Aston Villa oraz w fazie grupowej Ligi Europy 0:3 z Frankfurtem.

Myślę, że obie drużyny nie mają powodu aby się bronić. Potrzebne jest im zwycięstwo i myślę, że padnie w tym meczu sporo bramek.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
30 września, 21:00BTTS1.60 (Wynik – 1:1)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *