Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia z możliwością obstawiania w LVbet, na mecz Niemcy – Argentyna, rozgrywany w ramach meczów towarzyskich, w środę 9 października 2019 roku, o godzinie 20:45.

Argentyna
Argentyńczycy wygrali w Copa America 2019.

Po ostatnich meczach kadry, Joachim Low jest pod ostrzałem mediów. Zwłaszcza porażka w prestiżowym i ważnym meczu eliminacyjnym EURO 2020, z Holandią 2:4 u siebie, może zaburzać morale zespołu.

W kolejnym meczu eliminacyjnym być może wynik jest dobry – wygrana na wyjeździe 0:2 z Irlandią Północną, ale gra naszych zachodnich sąsiadów pozostawiała wiele do życzenia.

Teraz w grupie eliminacyjnej są na pierwszym miejscu, z taką samą liczbą punktów jak Irlandia Pn, oraz z przewagą 3 punktów nad Holandią, która ma jeden rozegrany mecz mniej. Tak więc walka o awans nie będzie taka prosta.

W meczu z Argentyną na pewno będą rotacje w składzie, aby jak najlepiej przygotować zespół na kolejny bój w eliminacjach z Estonią 13 października.

Argentyna natomiast ma za sobą dwa wrześniowe sparingi. Pierwszy zremisowany z Chile 0:0, a następnie wygrany z Meksykiem 4:0.

Przypomnijmy również, że Argentyńczycy wygrali lipcowe zmagania w Copa America. Ich potencjał jest jak zawsze ogromny.

W tym meczu spotkają się drużyny, które mają potężną siłę w ofensywie. Kreatywność i jakość zawodników na pewno pozwoli nam oglądać w tym meczu wiele bramek. Zwłaszcza w meczu sparingowym.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
9 października, 20:45BTTS1.67 (Wynik – 2:2)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.