LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Portugalia – Szwajcaria rozgrywany 5 czerwca 2019 o godzinie 20:45 w ramach Ligi Narodów UEFA.

Portugalia nie rozpoczęła kwalifikacji do EURO 2020 w zbyt dobry sposób. Dwa mecze u siebie z najgroźniejszymi rywalami – Serbia i Ukraina zakończone remisami. Tymi wynikami już na początku eliminacji, skomplikowali sobie sprawę awansu.
Brak kreatywności i rzeczywistego tworzenia niebezpiecznych szans był widoczny w tych meczach – chociaż takie wyniki stanowią teraz powód do lepszej pracy w ramach Ligi Narodów.

Trener portugalczyków nie powołał pomocnika Joao Mario (43/2, Inter) i napastnika Andre Silvy (33/15, Sevilla) w porównaniu do meczu kwalifikacyjnego z Serbią w marcu. 
Pomocnik Danilo Pereira (32/2, Porto) jest zawieszony na ten mecz.

Szwajcaria rozpoczęła swoją drogę kwalifikacyjną do EURO od zwycięstwa 2:0 na wyjeździe z Gruzją i niespodziewanego remisu u siebie z Danią 3:3 gdzie Szwajcarzy prowadzili już 3:0

Szwajcarzy tracą na ten mecz w porównaniu z poprzednim powołaniem, obrońców Lichsteinera (105/8, Arsenal) i Klose (17/0, Norwich City), pomocnika Fassnacht (3/0, Young Boys), a także napastników Embolo (32/4, Schalke), Mehmedi ( 61/8, Wolfsburg) i Gavranovic (21/6, Dinamo Zagrzeb).Bez wątpienia ten mecz będzie niezwykle ważny. To szansa na zdobycie biletu na EURO 2020 już teraz. Zespół portugalski już od lat gra defensywny futbol i takiego też przebiegu meczu oczekuję teraz.

Szwajcarzy również nie mogą się odkryć i atakować na hura. Trzy bramki w tym meczu są niezwykle mało prawdopodobne.

DATA I GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
5 czerwca, 20:45under2.51.77

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *