LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia do obstawiania w LVBet, na mecz Rapid Wiedeń – Salzburg, rozgrywany w ramach pierwszej ligi austriackiej, w piątek 26 lipca 2019 roku o godzinie 20:45.

Salzburg
Piłkarze Salzburg FC

Rapid w okresie przygotowawczym rozegrał w sumie sześć sparingów. Na początek dwa pierwsze mecze z amatorskimi drużynami zakończyły się wysokimi zwycięstwami drużyny z Wiednia 10:0 i 3:0. Następnie przyszła porażka 2:3 z Bohemians 1905 z Czech i kolejne dwa zwycięstwa z Jabloniec 2:1 i Nurnberg również 2:1.

Ostatnim meczem kontrolnym było spotkanie z kolejnymi amatorami i kolejna demolka w wykonaniu Rapidu 9:0. Już w nowym sezonie w Pucharze Austrii Rapid wygrał z trzecioligowym Allerheilingen 9:1.

Rapid podpisał kontrakty z lewym obrońcą Ullmanna z LASK Linz, pomocnikiem Shick z Young Boys i kilkoma innymi mniej znaczącymi. Jeśli chodzi o osłabienia to z klubu odszedł do Celticu Glasgow kluczowy obrońca Bolingoli.

Salzburg w poprzednim sezonie ponownie z bardzo dużą przewagą zdobył mistrzostwo. Teraz klub chce pójść o krok dalej na europejskiej scenie i w końcu awansować do grup Ligi Mistrzów, aby to zrobić, ich forma musi być na wysokim poziomie już w początkowych tygodniach sezonu, więc nie ma wątpliwości, że bardzo poważnie podchodzą do wczesnej fazy rozgrywek.

Początek okresu przygotowawczego dla Salzubrga był dość kiepski – porażka z CSKA Sofia oraz remis a Arsienałem Tuła, ale z biegiem dni forma piłkarzy zwyżkowała co dało potwierdzenie w wygranym sparingu z Feyenordem 4:1 oraz a austriacką drużyną Vorwarts Steyr 4:0.

Drużyna wygrała również 7:1 w pierwszej rundzie Pucharu Austrii z Parndorfem. W kolejnym meczu towarzyskim, we wtorek pokonali turecki Kayserispor 3:0.

Działacze Salzburga sprzedali kilku kluczowych graczy, takich jak prawy obrońca Lainer, ofensywny Wolf, napastnik Dabbur i pomocnik Schlager. Zespół kontynuuje trend z młodymi graczami, co przyniosło mnóstwo takich wzmocnień – w tym prawy obrońca Kristensen z Ajaxu i kilku graczy poniżej 21 lat. 
Nie powinni być słabsi w tym sezonie, ale mogą potrzebować trochę więcej czasu, aby uregulować pierwszą jedenastkę.

Jakość obu drużyn powinna być taka sama jak w poprzednich sezonach. Wydawałoby się, że Salzburg będzie słabszy z powodu transferów z klubu, ale wszystko jest już zaplanowane i już w poprzednim sezonie mieli świetnych piłkarzy w swoim składzie, którzy mogli zastąpić z marszu graczy pierwszej jedenastki.

Nawet jeśli obie drużyny są w podobnej kondycji fizycznej, przewaga nadal powinna być po stronie Salzburga ze względu na ich doskonałą indywidualną jakość.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
26 lipca, 20:4521.97 (Wynik – 0:2)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *