Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia z możliwością obstawiania w LVbet, na mecz Real Sociedad – Leganes, rozgrywany w ramach hiszpańskiej Primera Division, w piątek 8 listopada 2019 roku, o godzinie 21:00.

Real Sociedad
Real Sociedad zajmuje obecnie 3 miejsce w tabeli i walczy o fotel lidera.

Real Sociedad jest ostatnio w bardzo dobrej formie, 4 ostatnie mecze to 3 zwycięstwa. Najpierw nad Betisem 3:1 u siebie, następnie z Celtą Vigo na wyjeździe, kolejny mecz to porażka u siebie z Levante 1:2. W tym meczu drużyna Sociedad przeważała, miała aż 65% posiadania piłki, ale ich skuteczność była na fatalnym poziomie co bardzo dobrze wykorzystywali w kontratakach ich rywale.

W poprzednim meczu Real wygrał z Granadą na wyjeździe 1:2. Był to kolejny mecz, w którym mieli oni przewagę nad rywalem w posiadaniu piłki i ogólnej kontroli nad meczem. Tym razem jednak skuteczność ich nie zawiodła.

Teraz Sociedad jest na bardzo dobrym 3 miejscu w tabeli, mając tyle samo punktów co liderzy – Real Madryt i FC Barcelona.

Leganes natomiast przystępuje do tego meczu po dwóch kolejnych porażkach. Z Realem Madryt 5:0 na wyjeździe oraz Eibar 1:2 u siebie.

Ogólnie forma Leganes w tym sezonie jest można powiedzieć katastrofalna. Po 12 kolejkach mają bilans 1-2-9. Ich jedyna wygrana to 1:0 z Mallorca u siebie. Na wyjazdach zdobyli tylko jeden punkt remisując z Valencią 1:1.

Nie ma więc w tym nic dziwnego, że zajmują obecnie ostatnie miejsce w tabeli ligowej z dorobkiem 5 punktów i stratą już 6 do bezpiecznego miejsca, gwarantującego utrzymanie.

Sociedad jest zdecydowanym faworytem tego meczu i nie wyobrażam sobie, aby w aktualnej – bardzo dobrej formie pozwolili sobie na stratę punktów z tak fatalnie do tej pory grającą drużyną Leganes.

Real Sociedad ma szansę na zajęcie pozycji lidera, więc tym bardziej i motywacja do zwycięstwa będzie większa. Leganes natomiast musi jak najszybciej poprawić grę, aby pozostać w walce o utrzymanie w lidze. Nie zapowiada się to jednak szybko.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
8 listopada, 21:0011.68 (Wynik – 1:1)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.