LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia z możliwością obstawiania w LVBET na mecz Rennes – Angers, rozgrywany w ramach francuskiej Ligue 1, w sobotę 7 grudnia 2019 roku, o godzinie 20:00.

Angers
Drużyna Angers po dobrym początku sezonu, złapała teraz zadyszkę i ma 2 porażki z rzędu.

Rennes po fatalnej serii 10 meczów bez wygranej przez niemal cały wrzesień i października, złapał już drugi oddech i można powiedzieć ustabilizował formę.

Ostatnie dwa mecze temu dowodzą ponieważ był to dwa ważne i poprawiające morale w drużynie zwycięstwa. Pierwsze to wygrana 2:1 u siebie z St. Etienne, a drugie w poprzedni weekend na wyjeździe z Metz 0:1.

W meczu domowym z St. Etienne drużyna gospodarzy całkowicie zdominowała rywala przeważając przez niemal całe spotkanie. Nieco inaczej wyglądało spotkanie z Metz, gdzie Rennes tylko dzięki odpowiedniej skuteczności potrafiło wygrać ten mecz. Mieli tylko dwa celne strzały i nieco szczęśliwie wygrali ten mecz.

Rennes jest teraz na dobrym 7 miejscu w tabeli z 24 punktami i stratą tylko 2 punktów do podium.

Angers z kolei ma ostatnio nie najlepszą passę, dwie kolejne porażki sprawiły, że drużna spadła z czuba tabeli na 8 pozycję – ma tyle samo punktów co Rennes, ale ich forma nie wróży dla nich nic dobrego w tym meczu.

Przegrali ostatnio z Nice na wyjeździe 3:1 oraz z Marsylią u siebie 0:2. W tym drugim meczu mieli przytłaczającą przewagę w posiadaniu piłki, ale nie potrafili tego zamienić na dogodne okazje, nie mając pomysłu na grę.

Myślę, że początek sezonu dla tej drużyny był nadspodziewanie dobry, drużna była długo na podium, ale teraz złapała w końcu spodziewaną zadyszkę.

Bilans meczów wyjazdowych drużyny Angers również nie powinien napawać optymizmem ponieważ w ostatnich 10 meczach tylko raz udało im się wygrać w delegacji.

Rennes natomiast gra dobrze u siebie, ma szansę zbliżyć się do podium i z pewnością będzie chciało zgarnąć tutaj 3 punkty. Jeśli któraś z tych drużyn wygra to na pewno będzie to Rennes.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
7 grudnia, 20:001 (remis=zwrot)1.44 (Wynik – 2:1)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *