LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia do obstawiania w LVbet na mecz Rosja – Cypr, rozgrywany w ramach eliminacji do EURO 2020, dnia 11 czerwca 2019 roku o godzinie 20:45.

Rosja w sobotnie popołudnie w swoim poprzednim meczu rozniosła w pył drużynę San Marino wygrywając 9:0. Może nie był to zbyt dobry przeciwnik, ale samo zwycięstwo w tak dużych rozmiarach na pewno musi podnieść morale drużyny.

Rosja walczy tak na prawdę o drugi bilet na Euro, ponieważ do zwycięstwa w tej grupie, bezsprzecznie typowana jest Belgia, dlatego nasi wschodni sąsiedzi muszą walczyć i wygrywać z takimi drużynami jak Cypr, pewnie i zdecydowanie bo po piętach depcze im Szkocja, która także ma apetyt na drugie miejsce w tabeli.

Cypr pozostawił dość dobre wrażenie po ostatnim meczu wyjazdowym ze Szkocją, mimo porażki 2:1 – przez większość meczu walczyli jak równy z równym, ale dali sobie wbić bramkę w końcówce meczu – ostatecznie fgo przegrywając. Na silną i rozpędzoną ekipę Rosyjską, która gra wyśmienicie u siebie może to być za mało, więc typuję zwycięstwo gospodarzy minimum dwoma bramkami.

Rosjanie nie będą mogli liczyć w tym meczu na obrońcę Ignatyeva (5/0, Lokomotiv) i pomocnika Gazinky’ego (17/1, Krasnodar) w porównaniu z poprzednim spotkaniem. 
Cypryjczycy nie mają żadnych absencji w składzie.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
11 czerwca, 20:451 (-1,5 AH)1.70

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *