LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia do obstawiania w LVbet na mecz Servette – Sion, rozgrywany w ramach pierwszej ligi szwajcarskiej, dnia 27 lipca 2019 roku, o godzinie 19:00.

Sion gracze
Gracze Sion w poprzednim sezonie, w meczu przeciwko Liverpool FC.

Servette w pierwszym meczu dość niespodziewanie zremisowało na wyjeździe z mistrzem kraju Young Boys 1:1. Ich przeciwnicy objęli prowadzenie już w piątej minucie, ale graczom Servette udało się wyrównać wynik w 31 minucie za sprawą Wutricha.

Ogólnie gospodarze tego meczu meli większe posiadanie piłki, ale pod względem groźnych akcji i stworzonych okazji bramkowych był raczej remis.

W drużynie Servette zabraknie w tym meczu
lewego obrońcy Severina, także Iapichino. 
Ofensywny pomocnik Lang również doznał kontuzji.

Sion miał trudny mecz z Basel, który przegrał wynikiem 1:4 na własnym stadionie. Zespół wyglądał całkiem nieźle w pierwszej połowie i może nawet zasłużył na prowadzenie, jednak zespół po prostu nie był w stanie utrzymać tempa w drugiej połowie – ich gra wówczas się całkiem posypała.

Mieli więcej posiadania piłki, ale drużyna gości była bardzo konkretna pod bramką przeciwnika.

Poza tym, Sion miał mecz towarzyski z Valencią we wtorek wieczorem z udziałem graczy, którzy nie grali w pierwszej kolejce, który zakończył się porażką 0:3.

Sion zagra bez środkowego obrońcy Rossiego, Nsakali’ego i ofensywnego Khasy – wszyscy trzej są kontuzjowani.

Servette miał świetny poprzedni sezon, awansując do najwyższej klasy rozgrywkowej, a teraz w pierwszym meczu zdobywając punkt przeciwko obecnym mistrzom, jestem pewien, że nie będą się obawiać zespołu Sion.

Mimo to goście mogą osiągnąć coś więcej po porażce u siebie z Basel. Znajdują się w sytuacji, w której muszą zrehabilitować się za poprzedni mecz i zdobyć pierwsze punkty.

Myślę więc, że będzie to otwarty mecz i padnie w nim dużo bramek.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
27 lipca, 19:00over2.51.67 (Wynik – 0:0)


By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *