LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia z możliwością obstawiania w LVbet na mecz Southampton – Leicester, rozgrywany w ramach angielskiej Premier League, w piątek 25 października 2019 roku, o godzinie 21:00.

Leicester
Jedyny przegrany w ostatnim czasie mecz Leicester to porażka 2:1 z Liverpoolem.

Po trzech kolejnych porażkach w Premier League gracze z Southampton zdobyli w ostatnim meczu jeden punkt.

Był to remis 1:1 na wyjeździe z Wolves, w meczu, w którym zaprezentowali się nadspodziewanie dobrze. Jednak gospodarze nie pokazali w tym meczu pełni swoich umiejętności, pomimo większego posiadania piłki, nie zagrażali bramce Southampton, byli w stanie wyrównać tylko za sprawą rzutu karnego

Dlatego wynik ten jest raczej efektem słabej gry gospodarzy niż lepszej formy gości.

“Święci” zajmują teraz miejsce tuż nad strefą spadkową, ale wyprzedzają Newcastle tylko dzięki lepszemu bilansowi bramkowemu. Bez wątpienia potrzebują oni natychmiastowej poprawy gry.

W drużynie Southampton zabraknie w tym meczu ofensywnego pomocnika Djenepo (3/2) i prawego obrońcy Soaresa (3/0).

Leicester szybko wrócił na zwycięską ścieżkę po porażce z Liverpoolem, wygrywając w ostatni weekend z Burnley u siebie 2:1.

Jednak sam mecz nie był tak łatwy, ponieważ goście objęli prowadzenie w 26 minucie, ale Leicester zdołał wyrównać tuż przed przerwą.

Tielemans strzelił zwycięskiego gola w meczu, w którym Lisy nie przeważały w taki sposób jak w poprzednich zwycięskich meczach. Było to trzecie zwycięstwo Leicester w ostatnich czterech kolejkach.

Teraz zajmują 3 miejsce w tabeli ze stratą 2 punktów do drugiego Manchesteru City oraz już 8 punktów do uciekającego samotnie Liverpoolu.

Ofensywny pomocnik Maddison (8/2) raczej nie wystąpi w tym meczu z powodu kontuzji.

Southampton czeka w tym meczu bardzo trudne zadanie, ponieważ nie wygrał ostatnich 6 meczów u siebie w Premiership, a ich forma w ostatnich meczach jest katastrofalna. I chociaż potrzebują punktów to myślę, że Lisy dokładnie wiedzą, jak grać w takich meczach i lepiej wykorzystają taką sytuację.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
25 października, 21:002 (remis=zwrot)1.61 (Wynik – 0:9)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *