Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia z możliwością obstawiania w LVbet na mecz Turcja – Albania, rozgrywany w ramach eliminacji UEFA EURO 2020, w piątek 11 października 2019 roku, o godzinie 20:45.

Turcja
Turcja pokonała już w tych eliminacjach Francję 2:0.

Do tej pory w kwalifikacjach Turcja prezentuje się bardzo dobrze, i nie ma na co narzekać. Jedyna ich porażka to przegrany mecz wyjazdowy z Islandią 2:1.

Turcy potrafili już w tych eliminacjach wygrać z francuzami u siebie 2:0. Poza tym ich ostatnie mecze wrześniowe to dwa zwycięstwa – wymęczone 1:0 u siebie z Andorą oraz pewne 4:0 na wyjeździe z Mołdawią.

Pomimo tak dobrych wyników sprawa awansu nie jest przesądzona. Turcy i Francuzi mają po 15 punktów, a tuż za ich plecami jest Islandia z 12 punktami.

Dla Albanii te kwalifikacje są wielkim rozczarowaniem. Drużyna gra w kratkę, wygrywając praktycznie tylko z najsłabszymi zespołami w grupie – 3:0 z Andorą, 2:0 z Mołdawią oraz co trzeba docenić 4:2 w ostatnim meczu z Islandią u siebie.

Po 6 kolejkach mają 9 punktów i tylko iluzoryczne szanse na awans.

Drużyna gospodarzy wystąpi w najsilniejszym składzie. Natomiast u gości brakuje obrońców: Hysaj (50/1, Napoli), Mavraj (50/3, Furth), pomocnika Ndoj (5/1, Brescia) i napastnika Sadiku (37/12, Malaga).

Turcja już dawni nie grała na wielkiej imprezie, więc z pewnością będąc już tak blisko awansu, tym razem postarają się, aby dopisać kolejne 3 punkty i zbliżyć się na EURO 2020, zwłaszcza, że ich najgroźniejszy konkurent w walce o awans – Islandia, gra z Francją.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
11 października, 20:4511.40 (Wynik – 1:0)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.