Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia do obstawiania w LVbet na mecz Valencia – Ajax Amsterdam, rozgrywany w ramach Ligi Mistrzów UEFA, w środę 2 października 2019 roku o godzinie 21:00.

Ajax
Ajax nie przegrał ostatnich 15 spotkań.

Valencia wykorzystała słabości Chelsea w pierwszej kolejce fazy grupowej i odniosła bardzo ważne, wyjazdowe zwycięstwo 1:0.

Trzeba powiedzieć, że mieli również szczęście, ponieważ The Blues nie wyglądali na wyjątkowo słabych w ataku i ogólnie grających tego dnia fatalnie. Mimo wszystko stworzyli kilka groźnych sytuacji, które mogły zakończyć się bramką.

Jeśli chodzi o La Liga, wrażenie jest takie, że Valencia nie może złapać odpowiedniej formy by osiągać dobre wyniki, nie tylko w jednym meczu, ale w kilku z rzędu. Po niepowodzeniach u siebie z Leganes i Getafe, drużyna wygrała w poprzedniej kolejce na wyjeździe z Bilbao 1:0.

Hiszpanie nie mogą skorzystać z defensywnego pomocnika Kondogbii (4/0) lewego pomocnika Gaya (4/0) i napastnika Gameiro (5/2) którzy są kontuzjowani.
Udział środkowego obrońcy Garaya (6/0) jest na razie wątpliwy.

Ajax nie miał zbyt trudnego meczu u siebie z Lille wygrywając 3:0 w pierwszej kolejce Ligi Mistrzów.

Jeśli chodzi o ligę krajową, Ajax kontynuuje świetną serię. Dwa ostatnie mecze to dwa zwycięstwa 2:0 i 5:0. Mają w tej chwili 20 punktów i po 8 kolejkach są na pierwszym miejscu wraz z PSV.

Ofensywny pomocnik Ziyech (7/4) miał problemy mięśniowe, ale powinien być gotowy na ten mecz.

Valencia sprawiła niespodziankę w pierwszej kolejce, ale ten mecz powinien być dla nich trudniejszy. Ajax jest niesamowicie skuteczny w ataku, stwarza dużo sytuacji, a ich gra jest poukładana. W ostatnich czterech meczach stracił tylko jedną bramkę.

W tym meczu nie można wykluczyć remisu, ale myślę, że Holendrzy są faworytem tego meczu i mogą pokusić się o zwycięstwo.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
2 października, 21:002 (remis=zwrot)1.88 (Wynik – 0:3)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.