LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia z możliwością obstawiania w LVbet na mecz West Ham – Arsenal Londyn, rozgrywany w ramach angielskiej Premier League w poniedziałek 9 grudnia 2019 roku, o godzinie 21:00.

Arsenal
Arsenal nie wygrał w Premier League od 7 meczów.

Po zaskakującym i wręcz szokującym wyjazdowym zwycięstwie nad Chelsea tydzień temu, gracze West Ham nie poradzili sobie w kolejnym meczu rozgrywanym w środku tygodnia z Wolves na wyjeździe, przegrywając 2:0.

Zespół właściwie nie wyglądał tak źle, ale trzeba powiedzieć jasno, że gospodarze stworzyli więcej dogodnych sytuacji i zasłużenie wygrali ten mecz, przeważając zwłaszcza w drugiej połowie.

Młoty w ostatnich 9 meczach mają na koncie tylko wspomniane wyżej zwycięstwo nad Chelsea, zajmują 16 miejsce z przewagą tylko 1 punktu nad strefą spadkową i muszą zdecydowanie poprawić swoją grę.

Bramkarz Fabiański (7/0) jest kontuzjowany, podobnie jak ofensywny pomocnik Lanzini (11/0). Wątpliwy jest występ ofensywnego pomocnika Snodgrassa (10/2), Wilsherea (6/0) i napastnika Antonio (5/1).

Arsenal był wielkim faworytem w meczu rozgrywanym u siebie z Brighton w zeszły czwartek, ale Kanonierzy po raz kolejny zawiedli na całej linii przegrywając 1:2.

Byli bardzo pasywni w pierwszej połowie meczu i nie byli tak niebezpieczni jak zwykle, pozwalając przy tym przeciwnikom na zbyt wiele w ofensywie.

Drużyna wyglądała dużo lepiej w drugiej połowie, kiedy to zdobyła wyrównującego gola, ale gdy zaryzykowali by strzelić zwycięską bramkę, goście wykorzystali to bezbłędnie.

Arsenal nie odniósł zwycięstwa w 7 ostatnich meczach Premier League, a biorąc pod uwagę mecze Ligi Europy tych meczów jest już aż 9. W tabeli zajmują 11 miejsce i bliżej im już do strefy spadkowej – przewaga 4 punktów niż do 5 miejsca, premiowanego grą w Lidze Europy – strata 5 punktów.


W drużynie Arsenalu nie zagra kontuzjowany pomocnik Ceballos (11/0), a wątpliwy pozostaje występ środkowego obrońcy Holdinga (1/0).

Arsenal stracił co najmniej 2 bramki w ostatnich 4 meczach (Premier League).

West Ham nie jest w idealnym momencie, ale nie może czekać na lepszego przeciwnika, aby odzyskać pewność siebie.

Dokładnie to samo można powiedzieć o Kanonierach, którzy także muszą wygrać, aby choć trochę poprawić sytuację w klubie.

Ogólnie bardzo otwarta gra obu drużyn jest bardzo prawdopodobna.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
9 grudnia, 21:00BTTS & over2.51.60 (Wynik – 1:3)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *