LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia z możliwością obstawiania w LVbet na mecz Wycombe – Tranmere, rozgrywany w ramach Pucharu Anglii, w środę 20 listopada 2019 roku, o godzinie 20:45.

Puchar Anglii
Gracze gospodarzy są zdecydowanymi faworytami tego pojedynku.

W ostatni weekend te dwie drużyny spotkały się w meczu League One, w którym Wycombe nie miało najmniejszych problemów z pokonaniem rywali na wyjeździe 0:2.

Przez cały mecz gracze Wycombe kontrolowani tempo gry, a pod koniec pierwszej połowy przycisnęli rywali i strzelili dwie bramki.

Zespół ma teraz trzy zwycięstwa z rzędu w League One i pozostaje na szczycie tabeli z siedmioma punktami przewagi nad 3 miejscem, i jest faworytem do bezpośredniego awansu do Championship.


Napastnik Onyedinma (9/4) doznał kontuzji. Spodziewam się pewnej rotacji, jednak gospodarze nie mają innych problemów w składzie.

Jak już wspomniałem, gracze Tranmere ponieśli porażkę w zeszły weekend, nie będąc w stanie dorównać piłkarzom Wycombe.

To była ich druga z rzędu porażka. Wcześniej przegrali u siebie w rozgrywkach EFL Trophy, z drużyną Salford, występującej w League Two.

Jeśli chodzi o League One, drużyna Tranmere zajmuje obecnie 18 miejsce i ma 3 punkty przewagi nad strefą spadkową.


W drużynie gości nie zagrają, obrońca Ridehalgh (16/1), pomocnicy Perkins (13/0), Gilmour (2/0), Banki (10/3) i napastnik Ponticelli (1/0).

Ostatnie mecze wskazują wyraźnie, że faworytem tego meczu jest drużyna gospodarzy. Forma i jakość w zespole zdecydowanie wskazuje na wygraną Wycombe, nawet w przypadku rotacji w składzie.

Należy również wspomnieć, że jest to dwumecz, a w pierwszym padł wynik 2:2.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
20 listopada, 20:4511.60 (Wynik – 1:1)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *