Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Anglia – Dania, rozgrywany w ramach Ligi Narodów UEFA, w środę 14 października 2020 roku, o godzinie 20:45.

W dość wyrównanym meczu, który Anglia rozegrała z Belgią w trzeciej kolejce Ligi Narodów UEFA, gracze z Wysp wywiązali się z roli lekkiego faworyta i odnieśli zwycięstwo u siebie 2:1.

Goście z Belgii jako pierwsi w tym starciu objęli prowadzenie z rzutu karnego w 16. minucie, ale gospodarze odpowiedzieli w 39. golem Rashforda. W drugiej części spotkania gospodarze byli wyraźnie bardziej agresywni, pomimo mneijszego posiadania piłki, a dzięki bramce w 65. minucie, ustalili ostateczny wynik tego spotkania.

W grupie z Belgią, Danią i Islandią Anglicy zajmują czołowe miejsce, mając siedem punktów na trzy mecze.

Duńczycy zrobili to, czego od nich oczekiwano w ostatnim meczu w Lidze Narodów przeciwko Islandii. Odnieśli bez problemowe zwycięstwo 0:3, grając na wyjeździe.

Dania zajmuje obecnie 3. miejsce w grupie, mając cztery punkty na trzy rozegrane mecze.

Bramkarz Ronnow (7/0, Schalke), obrońcy Pedersen (1/0, Birmingham), Andersen (1/0, Fulham), pomocnicy Norgaard (1/0, Brentford), Falk (2/0, Kopenhaga), napastnicy Skov Olsen (2/1, Bolonia) i Cornelius (27/5, Parma), tym razem nie zagrają.

Anglicy przystępują do tego starcia z podniesionym morale, ponieważ pokonali w ostatnim meczu jeden z najlepszych zespołów świata. Po drugiej stronie też nie brakuje dobrego nastroju, ale nie sądzę, żeby Duńczycy byli wystarczająco silni w walce z Anglikami. Przewaga Anglików w jakości jest zbyt oczywista i sądzę, że gospodarze odniosą zwycięstwo, bez większych trudności.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
14 października, 20:4511.73
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.