Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz AS Roma – Ajax, rozgrywany w ramach Ligi Europy UEFA w czwartek 15 kwietnia 2021 roku, o godzinie 21:00.

Rewanżowe starcie w ćwierćfinale rozgrywek Ligi Europy. W pierwszym meczu dość niespodziewanie Rzymianie wygrali na wyjeździe 1:2, i są w doskonałej sytuacji przed rewanżem.

Roma przystępuje do tego meczu po weekendowej wygranej z Bologną u siebie 1:0. Gola na wagę zwycięstwa strzelił w 44 minucie Mayoral. Gospodarze nie forsowali tempa w tym meczu, ewidentnie oszczędzając siły na rewanż z Ajaxem.

W tabeli Serie A, drużyna z Rzymu plasuje się na 7 pozycji ze stratą 7 punktów do 4 pozycji premiującej prawo gry w Lidze Mistrzów w przyszłym sezonie. Strata jest już dość spora, więc Roma musi skupić się na rozgrywkach Ligi Europy, by tą drogą dostać się do Champions League.

Ajax w lidze prezentuje się wyśmienicie, mając 5 zwycięstw z rzędu. W ogóle zeszłotygodniowa porażka była pierwszą od 9 grudnia przegraną Ajaxu, kiedy to jeszcze w rozgrywkach grupowych Ligi Mistrzów Ajax przegrał z Atalantą.

W tabeli ligowej, na 5 kolejek przed końcem rozgrywek, Ajax ma 11 punktów przewagi nad drugim PSV i jeden zaległy mecz, więc o ligę Amsterdamczycy mogą być spokojni.

W rewanżu Ajax nie ma nic do stracenia więc na pewno będzie chciał od pierwszych minut zaatakować. Spodziewam się więc otwartej gry, sporej ilości goli i ciekawego widowiska.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
15 kwietnia, 21:00over2.51.50
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.