LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Athletic Bilbao – Mallorca, rozgrywany w ramach hiszpańskiej Primera Division w sobotę 27 czerwca 2020 roku o godzinie 14:00.

Athletic Bilbao plasuje się w tabeli Primera Division na 10 pozycji ze stratą 5 punktów do miejsc premiowanych grą w europejskich pucharach.

Baskijska drużyna chcąc grać w Europie w przyszłym sezonie musi wygrywać takie mecze jak z Majorką, zwłaszcza grając u siebie, gdzie czuje się wyśmienicie.

Bilbao po wznowieniu rozgrywek radzi sobie całkiem nieźle, notując 1 zwycięstwo, 2 remisy oraz porażkę w poprzedniej kolejce z Barceloną na wyjeździe 1:0.

Majorka broni się przed spadkiem, zajmuje miejsce w strefie spadkowej, a ich strata do bezpiecznej pozycji to już 6 punktów. Drużyna nie radzi sobie na wyjazdach, a punktuje raczej tylko w meczach domowych.

W poprzednich 4 kolejkach piłkarze Majorki przegrali 3 razy i 1 raz zremisowali u siebie z Leganes czyli również z drużyną ze strefy spadkowej.

Majorka to niestety nie poziom Primera Division, ich spadek jest raczej nieunikniony. To na pewno wykorzysta Bilbao które musi walczyć teraz o każdy punkt.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
26 czerwca, 14:0011.48

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *