Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Bayer Leverkusen – RB Lipsk, rozgrywany w ramach niemieckiej 1. Bundesligi, w sobotę 26 września 2020 roku, o godzinie 15:30.

Bayer Leverkusen był w stanie zdobyć zaledwie punkt w swoim pierwszym meczu w tym sezonie z Wolfsburgiem, grając na wyjeździe. Mecz zakonczył się remisem, a żadna z drużyn nie zagrała na tyle odważnie, i ofensywnie, aby strzelić zwycięską bramkę.

Bayer Leverkusen aktualnie zajmuje 10 pozycję w tabeli. Zakwalifikowali do fazy grupowej Ligi Europy zajmując w poprzednim sezonie, 5. miejsce i na pewno zrobią wszystko, co w ich mocy, aby powtórzyć swój sukces, może nawet wspiąć się wyżej, ponieważ byli blisko awansu do Ligi Mistrzów.

RB Lipsk zrobił to, czego od nich oczekiwano w pierwszej kolejce, kiedy to przekonująco pokonali Mainz 3:1 na własnym stadionie.

Gospodarze dominowali podczas całego spotkania, nie dając gościom dużego pola do manewru i zrobienia czegoś znaczącego w tym spotkaniu. Po pierwszych dwudziestu jeden minutach spotkania Lipsk miał już przewagę 2:0.

W drugiej połowie, gospodarze niespodziewanie stracili bramkę w 48. minucie, po chwilowej dekoncentracji, ale już po trzech minutach rozwiali wszelkie wątpliwości co do zwycięzcy, ustalając wynik meczu na 3:1.

RB Lipsk zajmuje 5. miejsce w tabeli. Wszyscy doskonale zdają sobie sprawę z ich potencjału, czego byliśmy świadkami w Lizbonie w rozgrywkach Ligi Mistrzów.

To początek sezonu i prognozy mogą być niepewne. Tylko z tego powodu zostawiam możliwość wystąpienia remisu. Jeśli jednak spojrzymy na jakość drużyn, to Lipsk ma przewagę i moim zdaniem jest znacznie bliżej zwycięstwa z mniej kreatywnymi gospodarzami.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
26 września, 15:3022.20 (Wynik – 1:1)
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.