Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Belgia – Włochy, rozgrywany w ramach UEFA EURO 2020, w piątek 2 lipca 2021, o godzinie 21:00.

Euro 2020 LVBET
Sprawdź ofertę w LVBET na EURO 2020! Czeka Cię wiele bonusów i promocji.

Belgowie wykonali dobrą robotę w swoim ostatnim meczu z jeszcze aktualnym mistrzem Europy Portugalią, kiedy zaprezentowali się wystarczająco dobrze, aby odnieść minimalne zwycięstwo 1:0.

Ich gra była na lepszym poziomie w pierwszej części, kiedy udało im się zdobyć jedynego gola w tym starciu za sprawą Thorgana Hazarda w 42. minucie. Broniący tytułu mistrz wystąpił z większą agresją w drugiej części, ale ataki Portugalczyków nie były na tyle konkretne, by zrobić coś więcej, więc wynik pozostał bez zmian do końca starcia.

De Bruyne i Eden Hazard nie są pewni występu z powodu kontuzji jakiej doznali przeciwko Portugalczykom. Mertens i Carrasco mogą zagrać zamiast nich.

Włosi mieli ostatnio trochę trudności z Austrią, ale mimo to z wielką determinacją odnieśli zwycięstwo 2:1.

Wynik po regulaminowych 90 minutach wynosił 0:0, ponieważ oba zespoły wyglądały na nieco powściągliwe, ale w dogrywce Włochy miały więcej do zaoferowania, zdobywając przewagę po golach Chiesy w 95. i Pessiny w 105 minucie. Dziewięć minut później, honorową bramkę strzelił Kalajdzic, ale niestety to było wszystko, co migli w tym meczu osiągnąć Austriacy.

Belgia vs Włochy H2H
13.06.16 Belgia vs Włochy 0 : 2
13.11.15 Belgia vs Włochy 3 : 1

Niewiele przemawia na korzyść Włochów. Szczegóły mogą zadecydować o wygranej, ale obszerny skład oraz gwiazdy i indywidualności jakie mają Belgowie mogą przechylić szale na ich korzyść.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
2 lipca, 21:001 (DnB)2.30
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.