LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Benfica Lizbona – Braga, rozgrywany w ramach pierwszej ligi portugalskiej, w sobotę 15 lutego 2020 roku, o godzinie 19:00.

benfica
Benfica jest liderem rozgrywek, jednak ostatnia porażka z Porto nieco zmniejszyła ich przewagę nad najgroźniejszym rywalem.

Benfica ma za sobą dość niespotykaną w ostatnim czasie serię 2 meczów bez zwycięstwa. Najpierw zespół z Lizbony przegrał w lidze z FC Porto 3:2 na wyjeździe, a następnie zremisował w pucharze Portugalii z Famalicao 1:1.

Zwłaszcza ten mecz ligowy musiał zaboleć piłkarzy Benfiki ponieważ stracili oni dość bezpieczną przewagę nad najgroźniejszym rywalem do mistrzostwa. Sam mecz toczył się pod lekkie dyktando gospodarzy którzy do przerwy prowadzili już 3:1, w drugiej połowie straty zmniejszył Carlos, ale na więcej nie pozwolili bardzo zmotywowani gracze z Porto.

W tabeli ligowej Benfica ma już tylko 4 punkty przewagi na Porto i nie może sobie pozwolić na kolejną stratę punktów.

Braga po dość słabym początku sezonu ten gra wyśmienicie. Ma serię 9 meczów bez porażki w tym aż 8 zwycięstw i remis w poprzednim meczu ligowym z Gil Vicente 2:2.

Był to dość pechowo zremisowany mecz ponieważ Braga prowadziła już 2:0, następnie ich gracz jeszcze w pierwszej połowie otrzymał czerwoną kartkę i gra Bragi się posypała. Goście wykorzystali grę w przewadze strzelając gole w 65 i 85 minucie gry.

W tabeli ligowej Braga jest na 4 pozycji z 34 punktami i stratą 1 punktu di 3 miejsca, nie mając już szans na dogonienie prowadzącej dwójki Benfica – Porto.

Benfica to zdecydowanie najlepiej dysponowany zespół w lidze Portugalskiej. Choć Braga ma niezłą formę to jakościowo jest to zespół o klasę niżej niż gospodarze tego meczu, którzy nie mogą sobie pozwolić na kolejną stratę punktów.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
15 lutego, 19:0011.51 (Wynik – 0:1)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *