LVBET ADWENT 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Betis – Alaves, rozgrywany w ramach hiszpańskiej Primera Division, w poniedziałek 8 marca, 2021 roku, o godzinie 21:00.

Betis przystępuje do tego meczu po 3 kolejnych zwycięstwach w Primera Division. W Poprzedniej kolejce drużyna wygrała z Cadiz na wyjeździe 0:1, a w poprzednich dwóch wygrywała z Getafe u siebie, także 1:0 oraz z Villarreal na wyjeździe 1:2.

W tabeli Betis zajmuje bardzo dobre 6 miejsce z dorobkiem 39 punktów po 25 meczach. Miejsce to daje prawo gry w Europejskich Pucharach więc jest o co walczyć.

Alaves jest na przeciwnym biegunie jeśli chodzi o formę. Drużyna znajduje się w strefie spadkowej (18 miejsce) z 22 punktami po 25 meczach, mając ich tyle samo co dwie drużyny plasujące się w tabeli powyżej Alaves.

Alaves w poprzednich 9 meczach wygrało tylko 1 spotkanie, z Valladolid u siebie 1:0, a ponadto przegrało 7 i zremisowało 1 mecz.

Drużyna Alaves ma przy tym ogromne problemy ze strzelaniem bramek we wspomnianych 9 spotkaniach strzeliło ich raptem 4.

Betis jest zdecydowanym faworytem tego meczu i moim zdaniem, wygra to spotkanie z pogrążonym w kryzysie Alaves, które ewidentnie nie radzi sobie w Premier League. Dla Betisu jest to idealna okazja, aby umocnić się w czubie tabeli.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
8 marca, 21:0011.77
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.