LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Biełszyna – Dynamo Brześć, rozgrywany w ramach pierwszej ligi białoruskiej, w niedzielę 3 maja 2020 roku, o godzinie 13:00.

Biełszyna na ten moment jest najsłabiej grającą drużyną w nowym sezonie pierwszej ligi białoruskiej. W tabeli zajmuje ostatnie miejsce z dorobkiem tylko 2 punktów po 6 rozegranych kolejkach.

Ich bilans to 4 porażki i 2 remisy. Już na początku rozgrywek drużna zaliczyła falstart przegrywając 3 pierwsze mecze, strzelając przy tym tylko jedną bramkę.

Nastepnie przyszły dwa remisy po 1:1 z Nioman Grodo na wyjeździe oraz ze Smalawiczy u siebie.

Poprzedni ich mecz to kolejna porażka z liderem ze Słucka 3:2 na wyjeździe. Drużna Biełszyny przegrywała już 2:0 po 35 minutach gry, po czym niespodziewanie doprowadziła do wyrównania wyniku, po golach w 44 i 52 minucie.

Niestety w 85 minucie jeden z graczy gości otrzymał czerwoną kartkę a dwie minuty później Słuck idealnie tę sytuację wykorzystał, strzelając zwycięską bramkę.

Dynamo Brześć to aktualny mistrz kraju, jednak jego gra kompletnie na to nie wskazuje. Drużna jest tuż nad strefą spadkową, mając w dorobku tyl,ko 7 punktów.

Dynamo ma teraz idealaną okazję, aby się zrehabilitować i wspiąć się w tabeli.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
3 maja, 13:0021.56

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *