LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Braunschweig – Aue, rozgrywany w ramach niemieckiej 2. Bundesligi, w piątek 23 kwietnia 2021 roku, o godzinie 18:30.

Braunschweig walczy o utrzymanie na zapleczu 1. Bundesligi zajmując obecnie 15 miejsce, a więc tuż nad strefą barażową o utrzymanie, nad którą ma 4 punkty przewagi, ale jeden mecz rozegrany więcej niż Osnabruck, zajmujący tę właśnie pozycję.

Do końca sezonu pozostały 4 kolejki więc teraz każdy punkt jest na wagę złota.

Drużyna Braunschweig nie ma najlepszej serii za sobą ponieważ, w dwóch ostatnich meczach zdobyła tylko 1 punkt remisując bezbramkowo z Paderborn u siebie oraz przegrywając na wyjeździe z Furth 3:0.

Aue jest już raczej bezpieczne jeśli chodzi o utrzymanie w lidze ponieważ z 37 punktami na koncie zajmuje 11 pozycję.

W poprzednich meczach gracze Aue również mają problemy ze zdobywaniem punktów, ponieważ 3 ostatnie mecze to tylko 1 zdobyty punktów z Regensburg na wyjeździe w meczu zremisowanym 1:1, a ostatnie 2 mecze to dwie domowe porażki z St. Pauli 1:3 oraz Nurnberg 0:1.

Obie grające dziś drużyny są pod formą, mają problemy ze strzelaniem bramek więc nie spodziewałbym się ciekawego widowiska. Raczej obstawiam nudny mecz z małą ilością goli.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
23 kwietnia, 18:30under2.51.88
Betclic
Odbierz bonus 550zł w Betclic już teraz!

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *