Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Brentford – Birmingham, rozgrywany w ramach angielskiej Championship, we wtorek 6 kwietnia 2021 roku, o godzinie 20:00.

Brendford w poprzednim sezonie otarł się o Premier League przegrywając w barażach o awans z Fulham, w tym sezonie drużyna ma podobny cel, czyli awans do najwyższej klasy rozgrywkowej.

W tej chwili drużyna Brentford plasuje się na 3 pozycji, czyli również dającej prawo gry w barażach, ich dorobek punktowy to 69 oczek i strata już 10 punktów do 2 miejsca dającego bezpośredni awans.

Brentford w poprzednich kolejkach zaliczyło 3 remisy z rzędu, z Derby i Huddersfield na wyjeździe, oraz z Nottingham u siebie.

Birmingham z kolei walczy o pozostanie w Championship. Drużyna zajmuje miejsce tuż nad strefą spadkową z 41 punktami na koncie i przewagą 6 punktów nad drużynami ze strefy spadkowej, ale również z trzema meczami rozegranymi więcej!

Birmingham ma za sobą udany mecz poprzedniej kolejki z Swansea, wygrany 1:0 u siebie, ale drużyna Birmingham gra bardzo w kratkę, nie mogąc wygrać od dłuższego czasu dwóch meczów pod rząd co źle wróży im w tym meczu.

Brentford jest faworytem tego meczu i moim zdaniem powinien go pewnie wygrać. Drużyna walczy o upragniony awans do Premier League więc motywacji na pewno im nie zabraknie.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
6 kwietnia, 20:0011.59 (Wynik – 0:0)
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.