Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Brondby – Salzburg, rozgrywany w ramach eliminacji Ligi Mistrzów UEFA, w środę 25 sierpnia 2021 roku, o godzinie 21:00.

Brondby przystępuje do tego starcia po porażce 2:1 w pierwszym meczu na wyjeździe z Salzburgiem. Szczerze mówiąc, mieli szczęście unikając bardziej przekonującej porażki.

Mimo że objęli prowadzenie już w 4 minucie za sprawą Uhre i utrzymali je w pierwszej części, austriaccy gospodarze całkowicie zdominowali ich w drugiej, skutecznie odwracając wynik strzelając bramkami w 56 i 90 minucie i zasłużenie odnieśli zwycięstwo.

Środkowi obrońcy Rosted (4/1), Borkeeiet (4/1), pomocnicy Cappis (4/1) i Greve (4/1) mają pozytywny wynik na COVID-19 i nie zagrają w tym meczu. Lewy obrońca Riveros i Bjur są kontuzjowani.

Jak wspomniałem, Salzburg spełnił oczekiwania w ostatnim meczu kwalifikacyjnym Ligi Mistrzów u siebie, napotykając pewne problemy w pierwszej części, ale w drugiej części poprawił swoją sytuację.

Gospodarze odrobili straty prawdziwie agresywnym podejściem w drugiej części, odwrócili wynik na swoją korzyść golami Adeyemi w 56 i Aaronsona w 90 minucie.

Brondby wciąż ma niezłą szansę na powalczenie o awans, i jestem przekonany, że na własnym boisku będą zdeterminowani. Salzburg pozostaje jednak silnym faworytem i jest lepszym zespołem, ale przewaga 2:1 nie jest tak trudna do odrobienia, więc oczekuje również ich maksymalnego zaangażowania.

Podsumowując, jestem prawie pewien, że przed nami otwarty mecz z dużą liczbą bramek, a biorąc pod uwagę wynik, sądzę po prostu, jak Austriacy po raz kolejny udowadniają, że są lepsi.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
25 sierpnia, 21:00over2.51.60
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.