Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Burnley – Crystal Palace, rozgrywany w ramach angielskiej Premier League, w poniedziałek 23 listopada 2020 roku, o godzinie 18:30.

Burnley ma ogromne problemy ze zdobywaniem punktów od początku nowego sezonu. Gracze tego klubu nie zanotowali żadnego zwycięstwa w pierwszych siedmiu meczach.

W ostatnim starciu na wyjeździe z Brighton zremisowali 0:0, pokazując bardzo niewiele, zwłaszcza w ataku. Z drugiej strony, ich linia obronna sprostała wyzwaniu przeciwko trzeba powiedzieć, niezbyt silnemu przeciwnikowi. Udało im się utrzymać czyste konto, mimo że przez całe spotkanie byli spychani do obrony.

Burnley obecnie zajmuje 19. miejsce w tabeli, mając na koncie jak dotąd tylko dwa punkty.

Po porażce 2:0 z Wolves, Crystal Palace wykonało dobrą robotę w swoim ostatnim meczu z beniaminkiem Leeds, notując przekonujące zwycięstwo 4:1 u siebie.

Gospodarze mimo mniejszego posiadania piłki prezentowali się znacznie lepiej i zasłużenie zeszli na przerwę prowadząc 3:1. Po przerwie Crystal pilnowało wyniku, ustalając go w 70 minucie po goly Ayew.

Crystal Palace radzi sobie całkiem nieźle w tym sezonie w Premier League, obecnie zajmuje 8. miejsce, mając 13 punktów na osiem meczów.

Burnley wygląda słabo w tym sezonie, ale ich linia obrony jest niezawodna przeciwko słabszym przeciwnikom, jakim z pewnością jest Crystal Palace, więc może uda im się wyciągnąć remis z tego starcia i to jest prawdopodobnie ich maksimum.

Drużyną, która wygląda znacznie lepiej w tym sezonie i jest tutaj znacznie bliżej zwycięstwa, jest Crystal Palace, ponieważ mają większą różnorodność w swojej grze i więcej środków, aby zagrozić bramce przeciwnika, który z pewnością zdecyduje się na bardziej defensywne podejście.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
23 listopada, 18:302 (remis=zwrot)1.97
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.