Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Burton – Shrewsbury, rozgrywany w ramach angielskiej League One, we wtorek 23 marca 2021 roku, o godzinie 20:00.

Burton przystępuje do tego meczu po domowej przegranej z Milton Keynes 1:2. Mecz pod wyraźne dyktando gości, którzy mieli ogromną przewagę nad rywalami, a wynik mógł być zdecydowanie wyższy.

Dla Burton był to drugi już mecz bez zwycięstwa w lidze, ponieważ wcześniej drużyna zremisowała z Blackpool na wyjeździe 1:1. Te dwa mecze przerwały fantastyczną serię 6 zwycięskich meczów z rzędu w League One, drużyny Burton.

W tabeli gospodarze dzisiejszego meczu zajmują 18 pozycję z dorobkiem 41 punktów po 35 meczach i przewagą 7 oczek nad strefą spadkową.

W podobnej sytuacji jeśli chodzi o tabelę ligową jest Shrewsbury, który zajmuje 17 pozycję z dwoma punktami więcej niż ich dzisiejsi rywale, ale taki dorobek udało im się osiągnąć w 33 kolejkach.

W poprzedniej goście zremisowali u siebie z liderem tabeli Hull 1:1 i był to drugi z rzędu remis w takich rozmiarach dla Shrewsbury.

Trzeba zaznaczyć, że drużyna Shrewsbury wygrała tylko jedno z poprzednich 6 meczów.

Dzisiejszy mecz będzie rozgrywany moim zdaniem w defensywnym stylu, zarówno ze strony gospodarzy jak i gości. Obie drużyny nie mają potencjału ofensywnego i przewiduje nudny mecz z małą ilością goli. W 5 ostatnich meczach Shrewsbury padło mniej niż 2.5 gola.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
23 marca, 20:00under2.51.61 (Wynik – 1:2)
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.