LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Celtic – Ferencvaros, rozgrywany w ramach Ligi Europy UEFA, we wtorek 19 października o godzinie 16:30.

Celtic poniósł dość sromotną porażkę w ostatnim starciu w Lidze Europy u siebie z Leverkusen, przegrywając 0:4.

Ogólnie rzecz biorąc, Celtic miał swoje sytuacje w całym meczu, ale Leverkusen był po prostu lepszy, będąc zawsze o krok do przodu.

Gospodarze stracili po dwa gole w każdej części meczu, jak wspomniałem, kilkakrotnie byli niebezpieczni pod bramką rywala, ale brakowało im kreatywności, aby ten mecz był bardziej wyrównany jeśli chodzi o wynik.

Gospodarzom wciąż brakuje obrońcy Julliena i napastnika Dembele bez gry w tym sezonie. Pomocnicy Forrest (2/0), Juranovic (4/0) i Taylor (4/0) również są kontuzjowani.

Ferencvaros rozczarował swoich fanów w Budapeszcie, w poprzednim meczu w Lidze Europy przeciwko Betis, przegrywając 1:3.

Stracili pierwszego gola w 17. minucie, ale zdołali doprowadzić do wyrównania dzięki Uzuni’emu tuż przed przerwą.

To było jednak wszystko, co zaoferowali w tym spotkaniu, popełniając błąd w 76 minucie, strzelając samobójczego gola, a po kolejnej stracie gola w ostatnich sekundach Betis przypieczętował ich los.

Pomocnik Siger (3/0) powinien być jedynym nieobecnym.

Mecze H2H
26.08.20 Celtic vs Ferencvaros 1 : 2

Te dwa zespoły są jedynymi drużynami w grupie, które jeszcze nie zdobyły punktów, więc oczekuje, że obaj rozpoczną to starcie z myślą tylko o zwycięstwie.

Obaj mają oczywiste słabości z tyłu, co może być wykorzystane przez ofensywę przeciwników, więc wybieranie bramek z obu stron wydaje się moim zdaniem dobrym zakładem, ponieważ w końcu żadnemu z nich nie opłaca się grać na remis.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
19 października, 16:30BTTS (co to jest?)1.72
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *